Новини

Ранкова кава з Арсенієм Яценюком

Арсеній Яценюк: “Бувають дні, коли можу випити до десяти філіжанок кави”

Першою гостею «Ранкової кави» на Zaholovok.com.ua в ужгородському кафе «Какао» стала відома для багатьох закарпатців Ростислава Джумурат.

Наступним став гість не лише нашої рубрики, а й Ужгорода – на Закарпатті нещодавно побував Арсеній Яценюк і ми вирішили скористатися нагодою та запропонувати і йому відповісти на кілька запитань «Ранкової кави».


Яценюк – людина настрою. Сам зізнається, що буває занадто запальним, але настрій однаково змінюється як у сторону гніву чи смутку, так і навпаки – у бік ностальгії, чи радості. На Закарпатті Арсеній Петрович впродовж цілого дня візиту перебував у гарному гуморі, в перервах між серйозними заходами і зустрічами жартував і сміявся. Не вплинути на це не могла перемога (на той момент) збірної команди України з футболу. Напередодні ввечері знаковий матч один з лідерів опозиції дивився в Ужгороді, а потім чув, як до пізньої ночі закарпатці голосно святкували перемогу.

А ще Яценюк обожнює чорну каву. У перерві за філіжаночкою запашного закарпатського напою і відбулася ця коротка розмова.

 

- Арсенію Петровичу, Ви кавовий фанат? Я зауважила, що це вже не перша філіжанка, а ще ж тільки пів на дванадцяту… Скільки їх випиваєте на день?

До біса. Бувають дні, коли можу випити до десяти філіжанок кави. До речі, це забагато, я знаю. Я читав в Інтернеті, що це не дуже добре.

                                                  

- Які життєві хвилини цінуєте найбільше?

Коли можна сісти ввечері на ганку в хаті… Знаєш, коли так тихо-тихо?… Взяти якусь газету (неважливо яку, швидше за все, якусь англомовну), от тоді отримуєш масу задоволення. Але це не надовго. Потім знову хочеться бігти.

 

- Можете пригадати моменти, коли були наближені до абсолютного щастя?

Думаю, що ця категорія особлива для кожного і в кожного своя. Кожен сам для себе визначає, що це таке – абсолютне щастя. Єдине, що я ніколи не зустрічав і напевно ніколи не зустріну, - людину, яка була б абсолютно щаслива. Більше, того, абсолютне щастя – це шлях до забуття. Але спалахи абсолютного щастя є. Звичайно, що в першу чергу, це пов’язано із якимись сімейними речами… А ще абсолютне щастя у мене було, наприклад, позавчора, коли я виліз на канат, на який останній раз вилазив 25 років тому. У спортзалі повісили канат і я поліз на нього. На 7 метрів. І на цій висоті було абсолютне щастя. Руками підтягнувся, а потім згадав, що спускатися треба так само, як і вилазити. Здер всі руки, і абсолютне щастя пропало буквально через 10 секунд.

                                                                                            
       

- Ви швидко запалюєтеся і захоплюєтеся різними речами? Яке найновіше хобі?

Так, захоплююся, визнаю. Останнє? Мені на день народження Турчинов подарував сігвей. Ти знаєш, що це таке?

 

- Так. А вас не лякає, що винахідник сігвея, заробивши мільйонні статки, на ньому ж і розбився?

Та знаю. А Буш упав з нього. Я кілька разів зустрічався з ним і бачив фотокартку. Я поки що не падав, хоча воно їде, як дурне.

 

- Яка риса характеру Вам у собі не подобається?

Та в мене ніби геніальний характер. Я “добрейшей души человек” (сміється, - прим. авт). А взагалі, як і у всіх людей - інколи надходить депресія, або злість, або лінь. Але завжди із собою треба боротися. Кожній людині притаманні всі риси – комусь більше, комусь менше. З поганим треба боротися. І я успішно борюсь.

 


- За Вами легко писати інтерв’ю, бо ви говорите цитатами. Це вишкіл іміджмейкера?

Та ні, як не дивно, в мене його немає. Кажу, як думаю.

                                                                                

- А слова-паразити маєте? Як з ними боретеся?

(Задумався, - прим.авт.) Ти знаєш, чогось такого, яке б постійно використовував, не можу згадати. Щоб тавтології не було, я їх намагаюся збуватися. Навіть якщо вони у якийсь певний період з’являються, я їх зачищаю сам.

 

- Що вважаєте головним досягненням у житті?

У якомусь фільмі головний герой спитав свого товариша про головну подію у своєму житті. Той відповів, що вона в нього ще попереду. Думаю, що на це питання треба відповідати в глибокій пенсії. Мені ще рано.

 


- З чим найперше у Вас асоціюється Закарпаття?

Ерделі, Бокшай, Коцка… У першу чергу, художня школа. У мене є дуже гарна картина Бокшая. Ось така асоціація. І, мабуть, вино… Так, ще смачне закарпатське вино.

 

Лариса Липкань, спеціально для Zaholovok.com.ua


P.S.

Ми любимо вранці пити каву. Часто п’ємо її у компанії з цікавими людьми. Чуємо при цьому цікаві думки, які інколи розважають, часом – змушують замислитись, а останнім часом все більше викликають бажання записати їх і поділитися з читачами нашого сайту. Тому започаткували рубрику «Ранкова кава». Щовівторка і четверга читайте нові розмови. Усього з кількох запитань, тільки щоб вдало розпочати інформаційний день за горнятком кави у гарному товаристві. Чекаємо Ваших пропозицій щодо осіб, яких Ви хотіли б "почути" за "ранковою кавою".

Ваш Zaholovok.com.ua

Партнер рубрики "Ранкова кава" - ужгородське кафе "Какао"

Гість (не перевірено)

Якби не знати хто з них хто, то я би подумала, що то якийсь журналістик із ноутбуком, де зафіксовані питання, а вона знаменита актриса, вільно себе почуває та відповідає на нескладні питаннячка... Я права?

вт, 19/06/2012 - 17:57 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.