Новини

Ранкова кава із Віктором Качуром

Сьогоднішня «ранкова кава» - із ужгородцем, якого Zaholovok.com.ua на свій розсуд визнав найкращим закарпатським уболівальником Євро-2012. Ми бачили його на стадіоні у Львові, згодом – на фіналі чемпіонату у Києві. Крім того, точно знаємо, що саме він усією душею вболіває за розвиток футболу у рідному краї.

Тому гість нинішнього кавового ранку – Голова федерації футболу Ужгорода, Президент міського футбольного клубу «Ужгород» Віктор Качур.

Які враження залишилися від фіналу Євро-2012?

Я дізнався, що потраплю на стадіон, лише за 4 дні до фіналу. І, звичайно, надзвичайно радів, адже просто мусив це побачити, оскільки футбол для мене – не лише хобі, а й моя робота. Таку нагоду неможливо втратити, бо за наше життя, думаю, в Україні такого рівня футбольна подія буде лише один раз. Я радий, що я побачив це все «вживу», відчув ту атмосферу. Хочу відзначити, що в Україні Євро пройшло на дуже високому рівні. Я спілкувався з багатьма фанами і 99,9 % з них мали виключно позитивні враження.  

Крім того, ми з найближчими друзями, з якими я був на фінальному матчі, потрапили до тієї рекордної кількості глядачів – 63 170 осіб, які прийшли на стадіон. І ми були серед них. Приємно відчувати, що ти долучився до історичної події.

А головне - те, що залишиться після євромундіалю Україні – це на все життя, це здобуток для нашої країни. Євро-2012 закінчилося за місяць, а ми, як держава, зробили завдяки ньому крок у Європу.

 


Що саме розповідали фанати про «українське Євро»?

Щодо основних критеріїв, за якими більшість фанів оцінювали Україну, їхня думка в основному збіглася. Перше, що турбує європейців - безпека. Вони читали в інтернет-ресурах, що у нас із цим проблема. Але переконалися у протилежному, коли побачили, що міліціонерів було достатньо а то й більше, ніж потрібно, не було жодних сутичок.

Друге – доброзичливість людей. Може, ми живемо «гуляй душа», але атмосферу для гостей створили прекрасну. Гостинність відзначали усі. Сам можу підтвердити, адже їздив до по багатьох країнах, але такого ставлення до фанів не було ніде.

І третій момент – хоч і були жінки-вболівальниці, але в основному таки чоловіки. І вони були у захваті від краси українок. Навіть не могли висловити словами своє захоплення. Зізнавалися, що коли йдуть вулицями, то складається враження, що Україна в цілому є модельним агентством і просто не могли надивитися на красу українських жінок. Напевно, кількість шлюбів з іноземцями збільшиться.

 

Євро-2012 Україна провела на найвищому рівні, і це бачив увесь світ. Думаю, це вплине наступного року і на вибори нового керівництва УЄФА і ФІФА. Усі шанси, я переконаний, отримав Григорій Суркіс, який є одним із найавторитетніших членів виконкому УЄФА.  

 


Хто, на твою думку, найкращий футболіст?

Переконаний, що Зінедін Зідан. А із тих, хто грає зараз – Ліонель Мессі.

 

Як правило, у «ранковій каві» Zaholovok.com.ua більше розпитує про особисте. Чим можна гарантовано підняти тобі настрій?

Перемогою моєї команди. А ще - коли я дізнаюсь, що щось хороше стається у моїх рідних і друзів.

Взагалі, настрій у мене завжди хороший.

 


Якою із недосяжних для людини можливостей ти хотів би володіти?

Мабуть, вмінням бути невидимкою. Пам’ятаю, що мав таке бажання у дитинстві для ігор. Можливо, в юності цього хотілося і для інших цілей (усміхається, - авт.).

А у дорослому житті ця якість теж могла б пригодитися… Наприклад, що б у мене не сталося, зовні я ніколи цього не показую. Я завжди усміхаюся і всі думають, що у мене все класно. Але може і потрібен такий «захисний режим» – стати інколи до певної міри невидимкою, щоб повністю відключитися від усього нехорошого.

 


Хто у дитинстві / юності справив на тебе найбільше враження, як авторитет?

Як таких, авторитетів у мене не було. А у більш зрілому віці, коли знайомився з багатьма людьми, то іноді навпаки виникало бажання не перейняти риси від декого з них.

Я зажди хотів бути добрим сім’янином, хорошим батьком для своїх дітей.

Крім того, є кілька людей, поведінка яких мені подобається – якого б статусу не досягали у суспільстві, вони відкриті і легкі у спілкуванні. Хотілося б (коли буду, наприклад, у такому ж статусі), не змінювати своє ставлення до людей, так само по-простому і щиро спілкуватися з усіма.

 

Яка із відвіданих країн сподобалася тобі найбільше?

Напевно, Австрія. Через, по-перше, дисципліну. Мені здається, що навіть у Німеччині цього вже немає на стільки, на скільки притаманно австрійцям. Ще – через чистоту, через людей. Це одна з небагатьох країн у Європі, яка береже свої корінні цінності.

Дуже хотів би побувати у скандинавських країнах. Кажуть, що там високий рівень життя, про них дуже хороші відгуки. Вважаю, що у майбутньому цю свою мірю здійсню.

Чим більше подорожуєш, тим більше ростеш і починаєш інакше мислити – бачиш, як можуть жити і як живуть люди. Водночас, чим більше перебуваєш за кордоном, тим більше рідний Ужгород тягне додому.

Якби ти зустрівся із Богом, що б сказав йому насамперед?

Прости.

І ще: «Збережи мир на землі». У світі куди не глянеш – війна, і ні до чого доброго це не призведе.

 


Що для тебе означає любов?

Жодна людина не знає точне визначення. Для кожного любов – це своє. Це сукупність почуттів, які відчуваєш до певної людини і не можеш їх дослівно окреслити, а просто називаєш любов’ю. Але у кожної людини ці складові свої. Тому не можна давати єдиного визначення, але це почуття точно підтримує хороший настрій.

Тому, напевно, у мене завжди хороший настрій Я люблю людей і оточений людьми, яких люблю.

 

Ти любиш пити каву?

Сказати, що я люблю випивати її літрами – ні. Але посмакувати кавою у Відні на Дунайській вежі, подивитися на весь Відень згори – люблю. Щоб пройнятися тією атмосферою.

 


Які риси ти найбільше цінуєш у жінках?

Вишуканість, витриманість і неординарність. Думаю, головне – щоб жінка мала свою родзинку, за яку я міг би любити, поважати її, навіть якщо цю особливість бачать не усі.

Найголовніші жінки мого життя – моя мама, сестра, хрещена. І, на щастя, щодо того, про що я говорив, про родзинку, то найбільш особливою жінкою для мене стала моя дружина.

На фото: на каві із дружиною Оксаною

 

Ганнуся Тарканій, спеціально для Zaholovok.com.ua

Фото: Володимир Твердохліб

P.S.

Ми любимо вранці пити каву. Часто п’ємо її у компанії з цікавими людьми. Чуємо при цьому цікаві думки, які інколи розважають, часом – змушують замислитись, а віднедавна все більше викликають бажання записати їх і поділитися з читачами нашого сайту. Тому започаткували рубрику «Ранкова кава». Щовівторка і четверга читайте нові розмови. Усього з кількох запитань, тільки щоб вдало розпочати інформаційний день за горнятком кави у гарному товаристві. Чекаємо Ваших пропозицій щодо осіб, яких Ви хотіли б "почути" за "ранковою кавою".

Ваш Zaholovok.com.ua

Партнер рубрики «Ранкова кава» - ужгородське кафе «Какао»


Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.