Новини

Ранкова кава із Вікторією Рижовою

Її впізнають як по красивій зовнішності, так і по голосу. Якщо інші відомі у певному колі, то Віку знають представники найрізноманітніших соціальних груп: від тінейджерів і поціновувачів нічних клубів до міських посадовців, яким завдає немало «клопоту» своєю громадянською позицією. Вона - помітна особа як на вечірках, так і в журналістиці, Вікторія фігурує як у світській хроніці, так і у хроніці життя міста з мітингами, зверненнями, успішними акціями.

Якщо можна про когось із сучасних молодих ужгородців сказати «self-made-man» (чи тобто woman), то це точно про Вікторію Рижову.

Сьогодні вона – гість «Ранкової кави» на Zaholovok.com.ua. Ну а ще – іменинниця, з чим усією редакцією вітаємо свою колегу!

 


Як би ти себе представила, якби твоєю гостею у ефірі стала саме Вікторія Рижова?

Я б сказала, що сьогодні до нас завітала суперечлива особистість, яка має власну точку зору з усіх питань, не завжди вміє змовчати, коли це життєво необхідно навіть, і яка дуже голосно сміється навіть там, де це не можна робити.

 


Твій улюблений фільм?

Я дуже люблю документальне кіно про вуличну культуру і про мої улюблені музичні гурти. За ними я вивчаю історію, культуру і тогочасні цінності різних країн і це завжди мене надихає – бачу, як все змінилося і як продовжує змінюватися.

 

Якщо не в Ужгороді, то де б ти хотіла жити?

У Нью-Йорку. Хочу і буду.

 


Чому?

Вважаю, що це столиця світу. Він ненормально великий, це країна в країні. Мені надзвичайно подобається те, що він народив. Найкрутіших музикантів, найкрутіші мистецькі осередки. А ще тому, що у деяких принципових питаннях я іноді можу дати слабинку, а Нью-Йорк настільки безкомпромісне місто, що навіть із найбільш неперспективної мямлі зробить пристосовану до життя у будь-яких умовах людину.

 


Хто у дитинстві чи юності справив на тебе найбільше враження, як авторитет?

Мартін Лютер Кінг. Коли я прочитала його історію, то настільки захопилася рухом за права афроамериканців, що це триває і дотепер. Навіть виграла перший тур всеукраїнської студентської олімпіади з роботою на тему «Історія рабства. Корені расизму».

 


Слово, яке ти любиш?

Я люблю слово «фосо», про це не можна писати. Коли вчилася в Києві, мені його найбільше бракувало.

 


Кого б ти хотіла запросити на розмову у твоїй передачі на радіо?

Габріеля Гарсіа Маркеса. От нехай би він прийшов і віддувався за книгу «Сто років самотності», яку я, читаючи, намагалася зрозуміти і малювала на листочку родинне дерево головного героя.

Щоб зрозуміти ті дивовижні світи, які живуть у нього в голові. І нехай пояснить як правильно сприймати ті родинні стосунки, які він описав у найкрутішій книзі усіх часів і народів.

 


Якою із недосяжних для людини можливостей ти хотіла би володіти?

Я зажди дуже хотіла вміти літати. З дитинства думала, що це мене вбереже від поганих людей. І в дорослому житті дуже хочеться вміти перелітати через перепони і перешкоди.

 


Які 3 речі необхідні тобі для щастя?

Якщо з цих 3 речей бодай одна може бути нематеріальною, то точно скажу: це мій внутрішній спокій і комфорт. Коли живу у гармонії із світом, і собою, то абсолютно щаслива, не зважаючи на те, що мене оточує. Інші речі будуть неоригінальними: особисте і професійне щастя мене і людей, яких я люблю.

 


Що б ти сказала Богові при зустрічі?

Ого. Ти є?

 


Про що ти подумала сьогодні вранці, коли прокинулася?

Я думала, куди я поклала список справ на сьогодні, який написала вчора ввечері. Що вдягати, що гріха таїти, думала. І страшенно переживала через 2 зустрічі, які пов’язані з громадською діяльністю і швидше за все не матимуть позитивного вирішення. Я схильна переживати наперед за все, що сталося, стається і можливо ніколи не станеться.

 


Що гарантовано піднімає тобі настрій?

Приємна зустріч, несподівана. Смачна заборонена їжа. Обмірковування своїх глобальних планів і задумів.

 


Чи любиш каву і яку?

Страшенно її люблю. Це мій незмінний ритуал вже протягом років. Я без нього вже багато років не починаю день. Або якщо починаю, то це не я, а якась інша, роздратована і неприємна людина.

Я п’ю 3 кави на день. Перша о 7-ій ранку. Це класична еспрессо. Друга о 9.00 – еспрессо і трошки молока. Третя – після обіду, без кофеїну.

Ганнуся Тарканій, спеціально для Zaholovok.com.ua

Фото: Володимир Твердохліб 

P.S.

Ми любимо вранці пити каву. Часто п’ємо її у компанії з цікавими людьми. Чуємо при цьому цікаві думки, які інколи розважають, часом – змушують замислитись, а віднедавна все більше викликають бажання записати їх і поділитися з читачами нашого сайту. Тому започаткували рубрику «Ранкова кава». Щовівторка і четверга читайте нові розмови. Усього з кількох запитань, тільки щоб вдало розпочати інформаційний день за горнятком кави у гарному товаристві. Чекаємо Ваших пропозицій щодо осіб, яких Ви хотіли б "почути" за "ранковою кавою".

Ваш Zaholovok.com.ua

Партнер рубрики «Ранкова кава» - ужгородське кафе «Какао»

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.