Новини

Ранкова кава із Олегом Тягнибоком

Ця «Ранкова кава» відбувалася «на ходу». На розмову — ужгородський пішохідний міст та частина набережної від нього до «першої» школи. За цей проміжок часу і відстані лідер «Свободи» та націоналістів встиг випити чашку кави і розповісти про своє ставлення до Закарпаття. Тож, черговий гість «Ранкової кави» на Zaholovok.com.ua — Олег Тягнибок.

 

Якими є Ваші асоціації зі словом Закарпаття?

Тепло. Гори. Краса.

 


Які 3 речі Вам необхідні для щастя?

Для щастя?

Так.

Відчуття внутрішнього спокою. Близькість своєї родини. І задоволення від роботи.

 


Які риси Ви цінуєте у жінках?

Я не  можу виділити якихось окремих рис. Жінка мені подобається як жінка в принципі. З усіма її рисами, які, як на мене, можуть бути тільки позитивними.

 


Яку зі своїх особистих мрій Ви здійснили останнім часом?

Напевно, загалом комплексною мрією, задоволенням є бачити, як ростуть твої діти, як стають самостійними.

 


Якби Ви зустрілися з Богом, що сказали б йому насамперед?

Став би навколішки і помолився.

А взагалі, це занадто інтимно, як ти спілкуєшся з Ним, що ти Йому говориш, що ти хочеш від Нього почути і що ти від Нього чуєш. Занадто інтимно.

 


Ви любите каву?

Чесно, я не є кавоманом. Хоча цей смак і аромат кави з молоком пам’ятаю ще з дитинства, коли мама варила її зранку.

 


Це, як відомо з Вашої біографії, було у Львові, а він також, як і Закарпатті, славиться кавовими традиціями. То де кава смачніша?

Львів’яни завжди пишалися своїми кав’ярнями, своєю кавою. Але якраз про себе не можу сказати, що я особливий кавоман.

 


Ганнуся Тарканій, спеціально для Zaholovok.com.ua

Фото: Людмила Федоришина

P.S.

Ми любимо вранці пити каву. Часто п’ємо її у компанії з цікавими людьми. Чуємо при цьому цікаві думки, які інколи розважають, часом – змушують замислитись, а віднедавна все більше викликають бажання записати їх і поділитися з читачами нашого сайту. Тому започаткували рубрику «Ранкова кава». Щотижня читайте нові розмови. Усього з кількох запитань (частина – із знаменитої анкети Марселя Пруста), тільки щоб вдало розпочати інформаційний день за горнятком кави у гарному товаристві. Чекаємо Ваших пропозицій щодо осіб, яких Ви хотіли б "почути" за "ранковою кавою".

Ваш Zaholovok.com.ua

Партнер рубрики «Ранкова кава» - ужгородське кафе «Какао»


жителька Мукачева (не перевірено)

Мала нагоду бути присутньою на зустрічі із Олегом Тягнибоком у Мукачеві.Просто хотіла почути програму кандидата у депутати ВР із вуст самого кандидата.Повірте, моя думка кардинально змінилася.Людина,яка розлучно, доступно без образ та зверхності могла донести усім присутнім мешканцям міста про важку ситуацію в країні.Не було таких запитань на які б Олег Тягнибок не відповів присутгнім у залі.Навіть не було жодного слова образ на опонентів.Взагалі по телебаченню Тягнибок інколи виглядає агресивним, але в житті це напрочуд дуже спокійна, виважена та інтелігентна людина, а головне високий рівень освіченості та інтелекту відчувається в кожному сказаному слові.
На виборах кожний громадянин України зробить свій свідомий вибір.Здоровий глузд має перемогти!

пн, 01/10/2012 - 16:42 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.