Новини

Ранкова кава із КлуніДжорджаклуні

Одна з найінтригуючих загадок для закарпатських користувачів Facebook в останні півроку полягає у питанні: хто пише під іменем КлуніДжорджаклуні? Гумор, іронія, надзвичайно влучні жарти принесли моментальну популярність тим, хто досі приховується під цим ніком.

Найбільший успіх таємничим авторам принесло відмінне знання закарпатського менталітету, хоча у своїх жартах вони пішли вже й за межі Закарпаття, а їхні пости у соцмережі встигли передрукувати кілька всеукраїнських ресурсів.

Майже у кожного, хто читав КлуніДжордаклуні, є власна теорія щодо того, хто це. Але достеменно так і не знає ніхто.

Zaholovok.com.ua запросив КлуніДжорджаклуні на «Ранкову каву» і надіслав свої запитання (навіяні методом Мерселя Пруста, як і у попередніх публікаціях рубрики) електронною поштою. Тим же шляхом прийшли і відповіді.

До слова, Клуні чудово описав, «що таке закарпатська кава».

 

                          Хто насправді пише під ніком "КлуніДжорджаклуні" - досі загадка.Які 3 речі необхідні КлуніДжорджаклуні для щастя?

Секс, наркотити і рок-н-рол. А після чого, ви думаєте, ми народжуємо свої жарти? Як всі талановиті люди, ми потребуємо стимулятори для творчості:) А якщо серйозніше, то для щастя КДК потрібні цікаві люди з нормальним почуттям гумору, цікаві інформприводи і реакція (бажано - позитивна) з боку наших читачів.

Яким бачить майбутнє КлуніДжорджаклуні?

Майбутнє наше ясне, як звізда в небі: світова слава, червоні доріжки, прийом в Англійської королеви, Барака Обами та демонстративна відмова від запрошення на прийом до Януковича.Що КлуніДжорджаклуні вважає своїм недоліком?

Наш недолік в тому, що ми не завжди вміємо робити серйозне і беземоційне обличчя, коли при нас обговорють: «Хто ж насправді пише КлуніДжорджаКлуні?»


За що варто любити КлуніДжорджаклуні?

Нас варто любити, хоча б за те, що в нас гарна аватарка з голівудським актором Джорджом Клуні.
Та і любити нас дуже просто. Треба зайти на нашу фейсбук-сторінку і натиснути кнопку "Мені подобається". А потім регулярно лайкати та поширювати наші пости.Яке слово КлуніДжорджаклуні любить найбільше?

КДК любить найбільше не слово, а фразу. І фраза ця "Но, пой!"Який момент в історії Закарпаття КлуніДжорджаклуні цінує найбільше?

Безвізовий період у складі Угорщини.Який подарунок КлуніДжорджаклуні хотів би отримати на найближче свято?

На наступне свято (28.06) ми б хотіли отримати схвалення депутатами нашої Конституції. Так, ми її вже написали.


Якби КлуніДжорджаклуні міг особисто поспілкуватися з будь-якою людиною, яка коли-небудь жила на землі, хто б це був?

Поспілкуватись ми б хотіли з Юрієм Долгоруким і задати тільки одне питання - "Ну і якого ти її заснував?"Опинившись перед Богом, що б КлуніДжорджаклуні сказав йому насамперед?

Ти запитав хто пише КДК – і я прийшов.


КлуніДжорджаклуні, Ви любите каву?

Усі наші жарти починаються з кави, а закінчуються пивом.


Ганна Тарканій, спеціально для Zaholovok.com.ua

Фото Володимира Твердохліба

Ви також можете прочитати пости від КлуніДжорджаклуні:

Конституція України (нова редакція)

Яка вона - справжня закарпатська жінка?

Що таке закарпатське весілля?

Закарпатці, такі закарпатці...

Що таке закарпатська мрія?

Передвиборні обіцянки й благодійність закарпатських політиків

Смс-ки відомих закарпатців і невідомих українців

Україна. Перший день після ЄВРО-2012

Увесь КлуніДжорджаклуні - ТУТ.

P.S.

Ми любимо вранці пити каву. Часто п’ємо її у компанії з цікавими людьми. Чуємо при цьому цікаві думки, які інколи розважають, часом – змушують замислитись, а віднедавна все більше викликають бажання записати їх і поділитися з читачами нашого сайту. Тому започаткували рубрику «Ранкова кава». Двічі на тиждень читайте нові розмови. Усього з кількох запитань, тільки щоб вдало розпочати інформаційний день за горнятком кави у гарному товаристві. Чекаємо Ваших пропозицій щодо осіб, яких Ви хотіли б "почути" за "ранковою кавою".

Прохання до читачів: Будь ласка, зазначте у коментах, коли зручніше читати "Ранкову каву: у вівторок та четвер чи у вівторок та п'ятницю?

Ваш Zaholovok.com.ua

Партнер рубрики «Ранкова кава» - ужгородське кафе «Какао»

Гість (не перевірено)

у четвер! п.с. КДК - респект і уважуха. дуже кльово. одна з кращих моїх "ранкових кав" і пофіг, що я випадково побачила її у 1.30 ночі. п.п.с. заголовку теж кьосоном сейпен), але якби ця кава була вчора, тобто у четвер, то був би взагалі калап долу)))

пт, 29/06/2012 - 01:39 Постійне посилання
Ирина (не перевірено)

КДК нажаль, розчарував (на початку своєї творчості в ФБ був цікавіше), та і ця його "таємничисть"..ммм.якось не зріло. А ось сама ідея "ранковой кави" дуже сподобалась. Буду чекати на цікаві кавування з цікавими співрозмовниками.

ср, 04/07/2012 - 18:31 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.