Радикальна Партія Олега Ляшка на Закарпатті обрала нове керівництво і планує гучні акції

Радикальна Партія Олега Ляшка на Закарпатті обрала нове керівництво і планує гучні акції

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція представників Закарпатської обласної організації політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка» та новообраної голови обласної організації  Надії Попадюк.

5 березня 2018 року в Мукачеві проходила конференція, на якій делегати одноголосно обрали Надію Попадюк новим головою Закарпатської обласної організації політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка». Було обрано також нових заступників голови та оновлено склад Бюро партійної організації. Політичної сила планує гучно заявити про себе на Закарпатті. Про це розказали учасники прес-конференції.

Надія Попадюк, голова Закарпатської обласної організації політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка» представила нову команду і розповіла, що обласна організація складається з громадських діячів, підприємців, депутатів різних рівнів. «Маємо 26 депутатів у 6-ьох районах, - зазначила Надія Попадюк. – Плануємо також на наступних виборах увійти до обласної ради. Основне завдання, яке перед нами поставив Київ - допомога людям на всіх рівнях, наша команда з цим впорається».

Першим заступником голови став Володимир Шубець.  «Команда достатньо молода, багато жінок, - прокоментував Володимир Шубець. - Плани великі, а перспективи – достойні. Будемо посилювати роботу. Минулі вибори були не зовсім вдалими, але нова команда докладе максимум зусиль, щоб показати достойний результат по відстоюванню інтересів громад на Закарпатті».

Заступник Дмитро Величко,керівник фракції у Хустській районній раді, зазначив, що у своїй діяльності партія зверне більшу вагу на проблеми екології, яка особливо актуальні на Закарпатті. «У вирішенні екологічних проблем будемо рухатися на законодавчому рівні до європейських стандартів. Зокрема, що стосується сортування та переробки сміття.  Є законодавчі ініціативи, співавтором яких є наш однопартієць Юрій Чижмар. Гостро стоїть питання також із будівництвом сміттєпереробного заводу, створення сучасних полігонів для сміття тощо» -- додав Дмитро Величко.  

Заступник Андрій Кушнірук, депутат Ужгородської районної ради, успішний управлінець наголосив на допомозі підприємцям, а також молоді, яка все частіше шукає роботу закордоном, а не в Україні. «Наші місцеві підприємства довозять робітників вже із сусідніх областей. Проблема з робочою силою гостра. Сподіваємося вирішити і це питання. У першому читанні пройшов законопроект про індустріальні парки, на Закарпатті вже давно підготована основа для відкриття такого парку і залучення інвестицій»,- додав Андрій Кушнірук.

Ярослав Шафарь, член Бюро партії, голова Ужгородської міської організації зауважив, що рейтинг Радикальної партії зростає. «Наші ідеї, робота може бути пролонгованою у часі, можемо думати про довгострокові проекти. Зокрема тих, що стосуються розвитку обласного центру. Ужгород вже третій рік живе без стратегії, бо дія попередньої завершилася у 2015 році, - каже Ярослав Шафарь. -  А коли немає стратегії, розв’язуються руки депутатам по «дерибану», вирішенню власних  інтересів. У нас є напрацювання по стратегічних напрямках. У 2016 році нами розроблено Стратегічний план, який за оцінками експертів увійшов до четвірки кращих в Україні. Але документ був проігнорований міською владою».

«Ми маємо стати передовою областю, а не пасти задніх. Готові до конструктивної співпраці з керівництвом області, районів кожного села. Будемо зустрічатися з людьми», -- резюмувала Надія Попадюк. Вона також анонсувала приїзд на Закарпаття лідера партії Олега Ляшка, візит заплановано навесні.

Зображення користувача Гість.

щодо пана Шубця. у 2003 році вступив в СДПУо, вже у 2006 році став депутатом міськради від Батьківщини. У 2007 році вступив у нашу Україну. у 2010 році став депутатом від ЄЦу. вибачте, якщо радикали таких набирають в партію - шкода їх

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання