П'ятого бійця ПС продовжують судити

11 січня в Ужгороді розглядали справи про обрання міри запобіжного заходу для п'яти бійців ПС,  учасників конфлікту на Драгобраті. 

Всі вони заявили про погане самопочуття і були оглянуті лікарями швидкої. Двох бійців госпіталізували, ще двох відправили на додаткове обстеження.

Утім, Василя Василинюка, справу котрого розглядали останнім, не відправили до лікарні на обстеження. Нагадаємо, що затриманий скаржився на запаморочення. Лікарі нічого подібного не виявили, але залишилися чергувати на вулиці. 

По завершенню перерви суд повернувся до розгляду справи. Враховуючи обтяжуючі обставини, а саме алкогольне сп'яніння, сторона обвинувачення попросила утримувати обвинуваченого під вартою без призначення заяви. 

Дітей чи непрацездатних членів родини, як і інших обставин, які могли б перешкоджати утриманню під вартою суд не виявив. Захист, однак, продовжував клопотати щодо перенесення засідання. Відповідно суд надав адвокату півгодини на вивчення матеріалів захисту. Loading...
Зображення користувача всем.

Все СМИ только отом и кричат, о Драгобрате, а что уже забыли так быстро стрельбу в июле в Мукачево? Что все языки в жопу засунули и как страусы головы в говно спрятали?Почему никто не орет почему стрилянына в Мукачево до сегодня 2016 год, не раскрыта, виновные найдены, но не наказаны! Почему, а потому что надо всю ту свору наверху временно следственную коммисию надо отдать под суд, которые за столько времени предали народ Украины, предали Конституцию и стали соучастниками перестрелки бандитов, так как все спустили на тормоза, никто не наказан и не будет наказан, так как замешаны в этих разборках наивысшие чины государства.Почему никто не отстранен на время следствия от занимаемых должностей и статусов нардепов.очень много почему, да потому что государство-преступники во власти!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...