Новини

П’яний чоловік дебоширив на автовокзалі у Сваляві

Правоохоронці затримали п’яного 63-х річного чоловіка, що спричинив сварку на автовокзалі та розбив скло на касі у Сваляві.


Під час відпрацювання повідомлення на лінію “102” працівниками поліції охорони було затримано чоловіка, який в нетверезому стані почав конфліктувати з працівниками автовокзалу та навмисно пошкодив скло на одній з кас приміщення.

 В подальшому встановили особу зловмисники - ним виявився 63-х річний мешканець села Драчино Мукачівського району. Порушника доставили до відділення Мукачівського районного управління поліції для дачі пояснень і з’ясування всіх обставин. Попередня кваліфікація злочину - стаття 194 Кримінального кодексу України, а саме “Умисне знищення або пошкодження майна”.

Згідно ст. 194 КК України, умисне знищення або пошкодження майна - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Управління поліції охорони у Закарпатській області

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.