П'яний мукачівець за кермом ледь не наїхав на патрульний екіпаж

Протягом минулої доби, на території обслуговування управління патрульної поліції в Закарпатській області, було зафіксовано 6 випадків керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння.

Один з таких випадків трапився у Мукачеві. За порушення ПДР та водіння у нетверезому стані, водія – порушника патрульні зупиняли двічі протягом кількох годин. Вперше водія автомобіля ВАЗ, який рухався в темну пору доби з неосвітленим номерним знаком, інспектори зупинили 19 квітня близько 23-ї години. Під час спілкування патрульні виявили у нього ознаки сп’яніння. Від проходження відповідного огляду водій відмовився. Інспектори винесли постанову за ч.2 ст.126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів)КУпАП та протокол за ст.130 (Керування у стані сп'яніння)КУпАП.

Вже 20 квітня, близько 1-ї години ночі, водій – правопорушник, знаходячись за кермом, не надав перевагу в русі і ледь не допустив зіткненням з патрульним автоекіпажем. Водій повторно відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння, відтак патрульні склали на нього протоколи за ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП за ч.4 ст.122(Створення аварійної обстановки) КУпАП, та винесли постанову за ч.2 ст.126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів)КУпАП, повідомили в патрульній поліції Закарпаття 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання