Новини

Пульмонологічне та діагностичне відділення Виноградівської районної лікарні переповнені

28 липня в райдержадміністрації відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під керівництвом начальника штабу-заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич.

В ході засідання заступник начальника штабу- директор Виноградівської районної філії державної установи «ЗОЛЦ МОЗ України» Наталія Гірка доповіла, що станом на 9 годину ранку 28 липня на Виноградівщині офіційно зафіксовано 275 випадків захворювання на COVID-19. З них 136 хворих – одужали, на жаль, 14 людей померло.

За словами головного лікаря КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександра Милюкова – інфекційне, пуль монологічне та діагностичне відділення лікарні – переповнені. В реанімаційному відділенні також знаходяться декілька хворих із пневмоніями.

Як зауважила головуюча на засіданні, на території району спостерігається стрімке погіршення епідеміологічної ситуації. Тому всі служби району і надалі повинні проводити протиепідемічні заходи, а робоча група з перевірки дотримання карантинних вимог і надалі проводитиме рейди в населених пунктах району, - повідомили у Виноградівській  РДА

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.