Проект «Відкриті та чесні вибори» посприяв активності закарпатців на виборах

Проект «Відкриті та чесні вибори» посприяв активності закарпатців на виборах

З метою підняття правової свідомості виборців та їх явки на місцевих виборах 2015 року Громадська організація «Молодіжний ініціативний центр «За професійну діяльність» реалізовувала проект «Відкриті та чесні вибори» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

У рамках проекту виконавці проводили тренінги для студентів закарпатських вишів, роз’яснюючи про важливість кожного голосу та пояснювали основні принципи реалізації виборчого права згідно з новим законом «Про місцеві вибори». Окрім того, в рамках проекту проводилась просвітницька робота і для національних меншин – розповсюджувались буклети угорською та румунською мовами.

Така діяльність мала на меті підвищити явку виборців. За попередні роки Закарпаття займало позицію області із найменшою явкою виборців по Україні. У 2010 та 2012 роках Закарпатська область порівняно з іншими областями мала найнижчий показник. У 2014 році – явка виборців була нижче середнього. Однак, на теперішніх місцевих виборах населення поставилося до виборчого процесу більш свідомо.

Керівник проекту Галина Пшеницька зазначає, що внесли свій вклад у те, що на місцевих виборах 2015 року на Закарпатті явка виборців була вище середньої явки в інших областях. Не можна залишати поза увагою і інші чинники, які вплинули на явку виборців, однак просвітницька робота по проекту теж дала свій результат.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...