Про роботу комунальників Ужгорода звітують у міськраді

Про роботу комунальників Ужгорода звітують у міськраді

Сьогодні в Ужгороді працівники “Закарпателектробуду” відновлюють лінію вуличного освітлення на вулиці Юлії Жемайте, 29 та на площі Жупанатській.

На площах Поштовій і Народній висаджують квіти. Зелені зони викошують на вулицях Кошицькій Тиводара Легоцького, площі Поштовій, у сквері Героїв Майдану та біля алеї на вулиці Марії Заньковецької. На вулицях Доманинській та Собранецькій обрізають зламані внаслідок негоди гілки дерев.

КП “КШЕП” проводить планові профілактичні роботи на світлофорних об'єктах по місту.

Продовжується прибирання та вивіз сміття в мікрорайонах Радванка, Доманинці та на кладовищі “Барвінок”. Стихійні сміттєзвалища забирають на вулицях Адама Міцкевича, Олександра Богомольця, Вячеслава Чорновола, Федора Достоєвського, Бориса Тлехаса, 88, Марії Заньковецької, 89, Тиводара Легоцького, 46, 76.

Працівники обслуговуючих підприємств вручну прибирають вулиці та закріплені за ними території. Вночі здійснювали прибирання за допомогою спецтехніки.

Триває капітальний ремонт на вулиці Перемоги та реконструкція вулиці Олександра Можайського. Капремонт тротуарів продовжують робити на вулиці Марії Заньковецької та на площі Корятовича. На площі Шандора Петефі влаштовують покриття з кам'яної бруківки і плитки.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міськради

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання