Новини

Причиною втрати свідомості подорожнього на пункті пропуску "Тиса" був напад епілепсії, а не довгі черги - прикордонники

Як повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України,  інформація про чоловіка, який знепритомнів через тривале очікування на проходження контрольних процедур при в’їзді в Україну не відповідає дійсності. 

Випадок погіршення самопочуття людини дійсно був у неділю, 5 квітня, в пункті пропуску «Тиса», що на українсько-угорському кордоні. Проте, причиною втрати свідомості подорожнього був напад епілепсії.
Помітивши це, прикордонники негайно викликали швидку допомогу. На момент прибуття карети екстреної медичної допомоги чоловік прийшов до тями і вирішив продовжити подорож до місця проживання. Мікроавтобус, яким він прямував, вибув з пункту пропуску у супроводі медиків.
Зазначимо, що Угорщина є єдиною державою, яка надала дозвіл на транзит громадян України, відтак, переважна більшість наших співвітчизників повертається додому саме через пункт пропуску «Тиса». Задля поліпшення умов перетинання кордону, українськими прикордонниками було проведено взаємодію з угорськими колегами щодо можливості перевезення громадян України автобусами, організованими Закарпатською облдержадміністрацією на договірних умовах з приватними перевізниками. Таким чином, лише протягом однієї доби 5 квітня здійснено більше 40 рейсів та доправлено з угорського пункту пропуску «Захонь» до українського пункту пропуску «Тиса» 1470 громадян України.
До того ж, для оформлення осіб на в’їзд в Україну залучено додатковий персонал та встановлено додаткові робочі місця. Відтак, повідомлення про тривале очікування на контроль на території пункту пропуску «Тиса» не відповідають дійсності. У зв’язку з цим, просимо зважено ставитися до інформації з питань перетину кордону, яка з’являється у соцмережах, та за допомогою якої намагаються створити негативне або викривлене висвітлення подій.
Прикордонники вживають вичерпних заходів для того, щоб процедура проходження контролю нашими співвітчизниками була максимально швидкою.
Нагадуємо, що з 7 квітня умежах Закарпаття кордон можна перетнути у пунктах пропуску «Тиса», «Ужгород» і «Дякове».

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.