Новини

Президент Чехії заявив, що боєприпаси в Україну доставлять «так швидко, як це можливо»

Петер Павел, президент Чехії

Чеський президент Петер Павел заявив, що наразі Чехія намагається доставити в Україну потрібні  боєприпаси «так швидко, як це можливо». Про це він сказав у відповіді на питання журналіста «Радіо Свобода».


«Виробництво необхідної кількості снарядів потребує часу. Це вимагає збільшення потужностей нашого виробництва. Але Україна потребує снарядів зараз. Ми не можемо чекати на європейські компанії, тому ми намагаємося знайти боєприпаси всюди, де можемо. Доставити її в Україну так швидко, наскільки це можливо. Але паралельно збільшуємо власні потужності», – сказав Петер Павел, пише «Радіо Свобода».

Разом із тим, президент Чехії уточнив, що очікує, що найближчим часом у Європі зможуть виробляти «необхідну кількість боєприпасів»:  «У найближчому майбутньому європейські компанії зможуть виробляти необхідну кількість боєприпасів, щоб поповнити запаси європейських країн, а також, щоб забезпечити Україну боєприпасами, якщо вона ще їх потребуватиме у найближчому майбутньому», – сказав президент Чехії Петер Павел.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.