
Начальника кадрового відділу однієї з лікарень на Закарпатті, який також займався адвокатською діяльністю, підозрюють в оформленні фіктивних документів про інвалідність ухилянтам або їхнім близьким родичам за гроші. Коштувала незаконна послуга понад 17 тис. доларів.
Як повідомили у пресслужбі Управління СБУ на Закарпатті, підозрюваний за ці гроші обіцяв повпливати на висновки лікарських обстежень щодо наявності у призовників тяжких діагнозів. У Закарпатській обласній прокуратурі додають, що чоловік вимагав від діючого військового від 7 тис. до 20 тис. євро.
«З кінця квітня по червень задокументовано три факти отримання адвокатом неправомірної вигоди. 4 червня його затримано при отриманні останньої частини хабаря у розмірі 7 тис. доларів. Загальна сума неправомірної вигоди склала 17, 3 тис. доларів», ─ йдеться у повідомленні.
Чоловіку повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднане з вимаганням такої вигоди).
Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі
