Понад 80 закарпатців-учасників АТО бажають пройти психологічну реабілітацію

Понад 80 закарпатців-учасників АТО бажають пройти психологічну реабілітацію

Нині в області 4882 закарпатців – бійців АТО мають статус учасника бойових дій, 184 з них встановлено інвалідність. Цьогоріч для забезпечення учасників АТО санаторно-курортним лікуванням обсяг асигнувань на область складає 539, 5 тис. гривень, з яких профінансовано 273 тисячі.  Наразі укладено 18 договорів із санаторно-курортними закладами на загальну суму 144 тисячі гривень.

Для забезпечення соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції обсяг асигнувань на Закарпатську область складає  471 тисячу гривень, з котрих профінансовано 235 тисяч. Укладено 18 договорів на загальну суму 147,5 тисячі гривень для проходження водійських курсів 30 учасників АТО. Для забезпечення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції обсяг асигнувань на область складає  362 тисячі гривень, з них профінансовано 142 тисячі. 11 закарпатців виявили бажання пройти відповідну реабілітацію у санаторії ім. Лазо та 72 – у санаторії «Орізонт» в Одеській області, триває укладання відповідних договорів із закладами. 

Наразі за кошти державного бюджету в підвідомчих санаторіях Мінсоцполітики пройшли санаторно-курортне лікування 60 закарпатців пільгових категорій, з них 22 ветерана війни, 7 вдів та 31 інвалід загального захворювання. Крім того, за кошти відповідної бюджетної програми через Фонд інвалідів укладено 45 угод на оздоровлення. З початку року три автомобілі для  осіб з інвалідністю визнано гуманітарною допомогою. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання