Понад три мільйони гривень передбачено фінансування Програми додаткових гарантій соцзахисту громадян

Понад три мільйони гривень передбачено фінансування Програми додаткових гарантій соцзахисту громадян

На сесії міськради затвердили Програму додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2019 рік, метою якої є надання адресної матеріальної допомоги та інших послуг громадянам, які потребують соціальної підтримки. Фінансування передбачили у розмірі 3 млн. 144 тис. грн.

Як ідеться у проекті рішення, на сьогодні в Ужгороді проживають понад 26 тисяч пенсіонерів, із яких близько 20 тисяч – особи похилого віку. Крім того, 6395 осіб з інвалідністю усіх категорій, з яких: 480 дітей з інвалідністю; 474 особи з інвалідністю внаслідок війни; 11 осіб з інвалідністю без обох ніг; 88 осіб з інвалідністю І та ІІ групи з вадами зору; 62 особи з інвалідністю -«чорнобильці»; 2530 ветеранів війни; 5692 ветерани праці; 1166 ветеранів військової служби та внутрішніх справ. 689 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Також 1599 осіб перебувають на обліку для отримання санаторно-курортних путівок, 709 осіб – на обліку, як одинокі малозабезпечені громадяни похилого віку, зокрема 143 особи обслуговуються на дому. Ця категорія населення найбільше потребує соціального захисту та надання їм матеріальної і натуральної допомоги.

У Програмі також йдеться про підтримку внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та інших соціально незахищених категорій осіб.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання