Понад півтисячі закарпатців хочуть працювати у поліції

Завершився другий етап набору на вакантні посади до підрозділів закарпатської поліції. Кандидати пройшли тестування логічного та аналітичного мислення

Нагадаємо, що 16 січня стартував перший етап набору на вакантні посади в Головне управління Національної поліції в Закарпатській області. В цей час приймалися заяви від кандидатів на посади 20 оперативних працівників карного розшуку та 100 поліцейських, які будуть працювати в групах реагування патрульної поліції. З 30 січня було оголошено додатковий набір на заміщення вакансій поліцейських в Ужгородському та Мукачівському відділах поліції, загалом 8 посад.

До 8 лютого було подано 568 анкет від кандидатів, з яких 344 – на поліцейських сектору реагування патрульної поліції, 178 – оперуповноважених та 46 – поліцейських ізолятору тимчасового тримання.

Другим етапом набору на вакантні посади до підрозділів закарпатської поліції було тестування логічного та аналітичного мислення кандидатів, його пройшли 228 претендентів, з яких 126 – кандидати на посади поліцейських сектору реагування патрульної поліції, 98 – оперуповноважених, 4 – поліцейських ІТТ.

Наступним етапом стане медичне обстеження, потім перевірка рівня фізичної підготовки, після цього – психологічне тестування. Насамкінець на кандидатів очікує співбесіда з поліцейською комісією та спецперевірка, - пише Відділ комунікації поліції Закарпатської області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання