Понад 93% митних декларацій на Закарпатській митниці – електронні

В пунктах пропуску закарпатської митниці ДФС оформлення митних декларацій з використанням процедури електронного декларування забезпечено на 100%.

Водночас, із загальної кількості оформлених у жовтні 2015 року митних декларацій, 93,9% – у електронному вигляді.

Фахівці митниці інформують суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності про переваги електронного декларування, оскільки завдяки цьому сервісу скорочуються фінансові витрати на здійснення митних процедур, що, в свою чергу, сприяє збільшенню товарообігу. Зокрема, на підставі електронних митних декларацій здійснюються такі операції: зняття експортно-імпортних операцій з валютного контролю та продаж іноземної валюти для проведення розрахунків підприємствами; підтвердження фактичного вивезення товарів за кордон; державна реєстрація транспортних засобів тощо.

Варто зазначити, що показник застосування суб’єктами ЗЕД електронного сервісу залишається стабільним з початку року, а в порівнянні з жовтнем минулого року – незмінний. Зауважимо, що проходження митних формальностей з поданням митному органу електронної митної декларації доступне усім підприємствам, що перебувають на обліку у митних органах та посадові особи яких мають засоби електронного цифрового підпису, - пише відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання