Інцидент трапився вдень, 24 вересня, у центрі Ужгорода. Підлітки, зайшовши в автобус, кидали гроші водію, а також йому хамили. Вийшовши з “маршрутки”, почали кидати камінням у транспортний засіб.
Як повідомили у відділі комунікації поліції у Закарпатті в понеділок, 25 вересня, до адміністративної відповідальності притягнули 18-річну дівчину та батьків неповнолітніх учасників події. Підлітків разом з батьками викликали до управління поліції та опитали.
Зрештою, повнолітню притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП, тобто дрібне хуліганство. Батьків неповнолітніх — за ст. 184 КУпАП, тобто за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. Найближчим часом адмінматеріали поліціянти скерують до суду.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Діловому 14-річний підліток на камеру побив хлопця. Справою зайнялися в поліції