Новини

Поліція відкрила справу щодо спроби самогубства у військкоматі в Хусті

Військкомат у Хусті

Поліція відкрила кримінальне провадження через інцидент зі спробою самогубства у військкоматі у Хусті. Справу розслідують за статтею 120 ККУ – доведення до самогубства. Разом із тим, у поліції спростували інформацію про те, що правоохоронці нібито були свідками побиття хлопця у будівлі ТЦК.


Про це у коментарі zaholovok.com.ua повідомила речниця Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Анна Дан. За її словами, за фактом інциденту у Хустському ТЦК поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 120 ККУ – доведення до самогубства. Також Анна Дан спростувала інформацію, яку поширюють у різних пабліках у соцмережах, про те, що нібито працівники поліції бачили, як хлопця б’ють: «Спростовуємо цю інформацію, такого не було», – зазначила Анна Дан.

Пізніше у Територіальному управлінні ДБР у Львові zaholovok.com.ua також зазначили, що наразі зареєстровано кримінальне провадження щодо випадку у військкоматі в Хусті, де хлопець, якого затримали прикордонники та доставили до ТЦК, здійснив спробу самогубства. Слідчі ДБР перевіряють дії як працівників військкомату, так і прикордонників.

Як повідомляв zaholovok.com.ua, інцидент стався ще 13 березня у районному військкоматі у Хусті, де чоловік намагався скоїти самогубство. Ситуацію офіційно прокоментували лише у суботу, 16 березня, в обласному ТЦК. За даними військкомату, хлопця затримали прикордонники при спробі нелегального перетину кордону та доставили його до військкомату, далі у вбиральні в будівлі ТЦК у Хусті громадянин спробував скоїти самогубство – порізав собі руки. На місці військові надали чоловікові невідкладну домедичну допомогу, його забрала швидка, він перебуває у лікарні в Хусті. Наразі у військкоматі проводиться службова перевірка. Разом із тим у соцмережах дівчина затриманого громадянина заявляла, що хлопець не збирався втікати закордон. 

*на фото – будівля військкомату у Хусті, світлина з відкритих джерел

Новини Закарпаття – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.