Поліцейські поговорили із ужгородськими студентами про булінг

Поліцейські поговорили із ужгородськими студентами про булінг

Начальник сектору ювенальної превенції провів заняття на правову тематику зі студентами біологічного факультету УжНУ. Поліцейський розповів про поняття булінгу та методи протидії йому.

Днями підполковник поліції Андрій Курта поспілкувався зі студентами біологічного факультету УжНУ. Начальник сектору ювенальної превенції провів лекцію на тему «Булінг».

Поліцейський розтлумачив поняття булінгу серед учасників освітнього процесу та розповів про доповнення в законодавчих статтях, які передбачають санкції покарання за цькування.

Андрій Курта розповів про види насильства, а саме психологічне, фізичне, економічне, сексуальне, а також про те, хто вважається сторонами цькування і їхні дії для захисту від булінгу.

Крім того, поліцейський поспілкувався з педагогічними працівниками університету і закликав учасників освітнього процесу заявляти про можливі прояви булінгу.

Заходи на тему булінгу працівники секторів ювенальної превенції поліції Закарпаття проводять систематично з метою попередження подібних негативних явищ у освітніх навчальних закладах та в дитячих колективах.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання