Питання вакцинації є питанням Національної безпеки України - Гетманенко

Питання вакцинації є питанням Національної безпеки України - Гетманенко

Проблемні питання вакцинації обговорювались на нараді в Закарпатській ОДА, яка відбувалась за участі в.о. голови Олексія Гетманенка, директора департаменту охорони здоров’я Єлизавети Біров та головних лікарів Центрів первинної медико-соціальної допомоги.
«Питання вакцинації є питанням Національної безпеки України. Держава закуповує препарати, які попереджають та зупиняють небезпечні інфекції, допомагають зберегти здоров’я, а подекуди і життя наших громадян. Саме тому ефективне використання вакцин є одним із ключових в роботі департаменту охорони здоров’я та медичної галузі загалом», - зауважив Олексій Гетманенко.
Донедавна поставка вакцин для області планувалась відповідно до кількості населення і пропорційно розподілялась між районними відділами охорони здоров’я. Але з 1 січня ці структурні підрозділи в більшості районних адміністрацій ліквідовано. Пропонується, що відтепер отримувати вакцини для щеплень будуть безпосередньо центри ПМСД. Відтак - і розподіляти між медичними закладами регіону та звітувати за її використання. Це питання детально обговорювалось на нараді. Директор департаменту охорони здоров’я Єлизавета Біров наголосила, що в регіоні створено єдиний медичний простір – один госпітальний округ в рамках якого буде надаватися вся медична допомога, в т.ч. і профілактична – щеплення. Для сімейних лікарів рівень вакцинації стає одним із основних індикаторів якості роботи. Керівник департаменту запропонувала підготувати наказ в якому детально визначити хто планує кількість вакцин, хто отримує і хто звітує за їх використання, повідомляє прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання