Новини

Під час сварки чоловік вдарив ножем товариша

У Мукачеві двоє чоловіків завершили дружню зустріч бійкою з ножем. У результаті один із них опинився в реанімації з колотою ножовою раною.

29 липня о 16:10 до мукачівських правоохоронців звернулася місцева мешканка. Жінка повідомила, що в сусідній квартирі відбувається бійка.

Як з’ясували правоохоронці, сварка виникла між 66-річним власником квартири та його знайомим, який завітав у гості. Розмова між двома чоловіками не склалася. А потім і зовсім перейшла у сварку,  в ході якої господар квартири схопив кухонний  ніж -  і вдарив ним свого друга в груди.

За фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження), карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Ведеться слідство, - інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.