Під час суботника на Закарпатті зібрали 3230 кубометрів сміття

Під час суботника на Закарпатті зібрали 3230 кубометрів сміття

За підрахунками,  під час суботнього прибирання в населених пунктах області зібрано та частково вивезено 3230 м. куб. сміття.До акції долучився кожен десятий закарпатець.


Майже 500 держслужбовців обласних управлінь упродовж кількох годин прибирали сміття та обрізали дерева на території Боздоського парку в Ужгороді. Багато людей на суботник прийшли з родинами – прибирали всі: і діти, й дорослі.

Як результат – купи зібраного сміття, сухого гілля, сотні мішків пластикових пляшок, обгорток та торішнього листя.Тепер робота – за міською владою. Завдання ужгородських комунальних служб –  якнайшвидше вивезти зібране сміття з території зелених зон.

Озеленення та прибирання триває також на території обласного центру. Жителі міста приводять до ладу подвір’я власних будинків, території підприємств, дитячі майданчики, сквери, набережні та береги річки Уж.

Окрему увагу в області приділяють й очищенню придорожніх зон. До прикладу, уздовж об’їзної траси навколо Ужгорода на узбіччях можна помітити сотні мішків із сміттям.

Керівник області Олександр Ледида проконтролював організацію суботника на території спорткомплексу «Юність» та у Боздоському парку. Також губернатор долучився до озеленення парку в с. Великі Геївці, що на Ужгородщині, – повідомляє прес-центр ОДА.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...