Новини

Під час акції "Центру здоров'я" усі охочі зможуть визначити рівень тривожності

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я. Його мета – привернення уваги до проблем психічного здоров’я у світі та зменшення випадків депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії та розумової відсталості. Девіз 2018 року: «Молоді люди і психічне здоров'я в мінливому світі» («Уoung people and mental health in a changing world»).

У рамках відзначення цього дня в Ужгородіз 11.00 до 13.00 в ТЦ "Дастор" працівниками обласного Центру здоров'я всім охочим буде проводитися тестування з метою визначення рівня тривожності. Також надаватиметься консультативна допомога фахівцями-психологами та медиками, розповсюджуватимуться тематичні інформаційні матеріали.

Довідково:

Згідно даних ВООЗ, на психічні захворювання у світі страждають понад  450 мільйонів людей. В західних країнах кожна сьома людина має розлади мислення або схильна до депресій та алкоголізму.Підлітковий вік і ранні роки дорослого життя ­- це час, коли відбуваються великі зміни:  закінчення школи, початок самостійного життя, навчання або нова робота. Для багатьох - це захоплюючі часи. Однак вони можуть бути часами стресу і побоювань. У деяких випадках почуття, якщо їх не визнавати і не керувати ними, можуть привести до психічних захворювань. Використання сучасних онлайн-технологій,  безсумнівно, приносить багато переваг, проте також може спричинити додатковий тиск, оскільки збільшується зв'язок людини з віртуальними мережами. Багато підлітків живуть в районах, постраждалих від надзвичайних ситуацій, таких як конфлікти, стихійні лиха та епідемії. Молоді люди, що знаходяться в таких ситуаціях, особливо вразливі до психічних розладів і хвороб. 

Половина всіх психічних захворювань починається з 14-ти років, проте більшість таких захворювань залишаються невиявленими. Серед причин психічних захворювань у підлітків, депресія є третьою провідною… Самогубство - друга провідна причина смерті серед 15-29-річних. Шкідливе вживання алкоголю і наркотиків серед підлітків є серйозною проблемою в багатьох країнах і може привести до ризикованої поведінки, такої як незахищений  секс або небезпечне керування авто.  Занепокоєння викликає також порушення харчової поведінки серед молоді.

Більше інформації по ситуації в Україні дивіться за посиланням.

Прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.