Новини

Петер Сійярто у день виборів в Україні агітував за КМКС і мера Берегова

Міністр МЗС Угорщини Петер Сійярто сьогодні, 25 жовтня, в день місцевих виборів в Україні агітував за одну із «угорських» партій – КМКС,  а також за чинного мера Берегова Золтана Баб’яка, зазначивши, що «він чудово впорався і було б добре, щоби він продовжував».


Про це Петер Сійярто повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні відбудуться чергові важливі вибори для угорців, котрі проживають закордоном, тому що нині місцеві вибори відбудуться в Україні. Сьогодні угорці Закарпаття також роблять свій внесок у голосування. Надіюсь якомога більше угорців проголосують, тому що це єдиний спосіб забезпечити життєдіяльність своєї громади в майбутньому», – зазначив Сійярто.  

«Єдина угорська партія – КМКС – може увійти до складу Закарпатської обласної ради і було б погано, якщо в угорці залишились без представництва», – додав він.  

«Не випадково зараз багато звертають увагу на Берегово, оскільки мер Золтан Баб’як добре впорався і було би чудово, щоби він між продовжити», – підкреслив глава МЗС Угорщини.

Також Сійярто нагадав, що «жителі Закарпаття, які перебувають в Угорщині, можуть відправитись додому проголосувати». Міністр також уточнив, що для цього не потрібні будуть «обов’язки щодо карантину».  

«Уперед, угорці!», – закликав глава МЗС Угорщини.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.