Перечинці просять майбутнього голову РДА показати програму розвитку району

ГО «Єдине Закарпаття» звертається до Голови ОДА Валерія Лунченка з проханням: перед тим, як призначати голову Перечинської РДА, кандидат на цю посаду повинен представити программу розвитку району і затвердити її перед громадою.

Перечинський район є найменшим за територією та населенням. Район має високий природно-рекреаційний і курортний потенціали. На його території знаходяться об’єкти природно-заповідного фонду, зокрема: Державний заказник «Соколові скелі», у басейні р. Шипот державний гідрологічний пам’ятник-водоспад у с. Т. Поляна. В с. Т-Ремета знаходиться історична пам’ятка ХІХ століття – це пам’ятно-чавунна плита листоноші Фекеті, а в м.Перечин – його бронзовий пам’ятник.

Район відноситься до найбільш екологічно чистих регіонів області. Даний регіон має великі перспективи і з хорошим керівником Перечинський район може стати хорошою туристичною візитівкою Закарпаття. Протягом останніх років ніхто не звертав особливої уваги на розвиток даного району. Зараз ситуація в районі досить складна.

Саме тому Перечинський район потребує досвідченого та впевненого в своїх діях керівника, який буде працювати на благо рідного краю.

Кандидат на цю посаду повинен відповідати таким вимогам:
1) бути уроджинцем району;
2) не має мати корупційного минулого;
3) повинен винести на обговорення громади программу розвитку району на 2 роки;
4) повинен представити команду яка буде виконувати програму розвитку району та погодити її з громадою.

Loading...
Зображення користувача Гість.

Якщо двома словами – скандальне минуле. Не можу сказати нічого позитивного про цього кандидата. Вважаю, що в Перечинському районі має керувати господарник, людина яка знає специфіку району, з незаплямованим минулим, а на скільки мені відомо він був усунутий з посади керівника Старицького військового лісгоспу у липні 2013 року за нанесення збитків господарству (відкрито кримінальну справу згідно Ч.1 ст.41 ККУ) на загальну суму 166 тисяч гривень. Але з цим, вважаю, розберуться правоохоронні органи.

На думку С.Мошака, керівники в районах мають бути узгоджені з обласними та районними депутатами

Зображення користувача родом з Перечинщини.

до Олександра
Цікаво ж чому кандидат на посаду голови РДА - тимчасово безробітний - хоча він екс-начальник лісгоспу, інженер, володіє трьома мовами.
... чому сь всі мовчать як дружньо колектив Ужгородського військового лісництва відмовився від такого керівника як М. Грубий... і його все ж таки не призначили обіймати цю посаду

Зображення користувача олександр.

ХОЧУ СПИТАТИ ХТО ЦІ ПЕРЕЧИНЦІ, ЯК ЇХ ЗВАТИ КОТРІ СТАВЛЯТЬ ПЕРЕД НОВИМ ГОЛОВОЮ ТАКІ УМОВИ.МАБУТЬ ПЕРЕВАЖНА ЇХ БІЛЬШІСТЬ СТОЯТЬ НА ОБЛІКУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ І НІКОЛИ В СВОЄМУ ЖИТТІ НІЧОГО НЕ ЗРОБИЛИ НІ ДЛЯ СЕБЕ НІ ДЛЯ ДЕРЖАВИ, ТАКІСОБІ "МАЙДАНУТІ РЕВОЛЮЦІОНЕРИ"

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...