Пенсійний фонд пропонує нові онлайн-сервіси

До послуг пенсіонерів – сучасний формат онлайн-сервісів, що дозволяє пенсіонерам, маючи комп'ютер і навички роботи з ними, постійно бути в курсі новацій у сфері пенсійного забезпечення, вирішити, не виходячи з дому, різноманітні питання пенсійного забезпечення, замовити й отримати довідки тощо. Такі можливості надає Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для того, щоб стати його користувачем, необхідно реєструватись, звернувшись до фахівців органу Фонду із заявою, або ж зробити це самостійно за допомогою електронного цифрового підпису.

Веб-портал працює з дотриманням вимог захисту персональних даних, отож інформація цілковито захищена.  Усі отримані в електронному вигляді документи з QR-кодом є такими ж правомірними, як і паперові аналоги. Через послугу "пенсійний калькулятор", посилання на який розміщене на Веб-порталі, можна самостійно перевірити правильність нарахування пенсії або підрахувати її орієнтовний розмір у перспективі. 

За допомогою електронного сервісу можна подати заяву на призначення або перерахунок пенсії, звернутися за консультацією до фахівців, замовити і роздрукувати потрібні довідки. Звернувшись у найближче управління Пенсійного фонду і написавши відповідну заяву про бажання активізувати функцію смс-інформування, одержуватимете дані про свій персональний страховий стаж, як сплачує внески роботодавець, про перерахунки пенсії та іншу інформацію. 

Зображення користувача Татьяна.

Но как друзья Вы не садитесь, все в музыканты не годитесь.
Мне уже в течении года Похоронный фонд не может заполнить данные о моей пенсии в электронном виде на своем сайте. Кроме того , ясно , как божий день, что все пенсы этому фонду смертельно надоели и теперь они пытаются дистанциироваться путем СМС-ок. Не ходите к ним, они заняты нашим обсчитыванием и выработкой схем обмана. Потом у них ляжет их сервер, или что-то еще и будете вы восстанавливать все . Возьмите к примеру пенсионеров донецких, луганских. Кто их за людей считает , а все потому , что нет письменных дел. А на хрена ж они , если вы так уверены в компьютеризации. Короче, очередной развод.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання