Новини

Патрульні та рятувальники у Мукачеві перевіряли водіїв

У Мукачеві патрульні поліцейські спільно з працівниками ДСНС провели профілактичні заходи.


Мета відпрацювання – перевірка водіїв на дотримання ПДР, зокрема пункту 3.2. Він зобов’язує керманичів надавати перевагу транспортним засобам із увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигналами.

Перевірили як учасники дорожнього руху реагують на наближення спецтранспорту. Керманичі зупинялися та звільняли дорогу.
Порушників, які б не надали перевагу в русі спецтранспорту, цього разу не виявили.

Звертають увагу, що водії спецтранспорту поспішають не просто так. За кожним виїздом може стояти людське життя, пожежа, дорожньо-транспортна пригода чи інша надзвичайна ситуація.

Патрульна поліція Закарпатської області нагадує, що за ненадання переваги в русі транспортним засобам, які рухаються з увімкненими спеціальними сигналами, передбачена адміністративна відповідальність за ч. 3 ст. 122 КУпАП. Розмір штрафу становить 680 гривень.



 

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.