Новини

"Пара нормальних" поділилися враженнями від Ужгорода

Недавно Ужгород відвідав музичний гурт «Пара нормальних». Виконавці залишили місто з купою позитивних  вражень та емоцій, про які вони поділилися в ексклюзивному інтерв’ю  для  Zaholovok.com.ua.

-    Відомо, що в Ужгороді ви вже не вперше.  Які ваші враження від нашого міста?

−    Артем:  Цього разу нас прийняли на багато тепліше, аніж минулого разу. Зараз все сприймається яскравіше та цікавіше. І взагалі, ми повні позитивних вражень від Ужгорода. Адже це місто дуже красиве.

–  Ви дуже багато подорожуєте. Майже через кожні два дні буваєте в іншому місті. Чи маєте час на те, щоб розслабитися і просто погуляти містом?

–    Артем: Не завжди нам це вдається. Наприклад, минулого разу, коли приїхали в Казахстан, то дуже хотіли потрапити на Канатну дорогу, але нічого не вийшло. Тому, коли наступного разу ми приїдемо в цю країну, то неодмінно попросимо організаторів, щоб зробили нам туди екскурсію.

–     У гурту «Пара нормальних» надзвичайно напружений графік роботи. Як вдається пристосовуватися до такого шаленого темпу життя?   

–     Артем: Дуже легко, просто  входиш у цей  ритм і ловиш від цього кайф. Енергетика креативності підживлює нас, надає новий заряд сил. Я взагалі довго дома знаходитися не можу, бо  тоді в мене починається якось ломка.

–    Аня:   У мене взагалі не має прив´язки до режиму дня. Коли випаде така можливість припертися до вікна машини, тоді із задоволенням використовую її і засинаю, щоб відновити сили. До такого способу життя  врешті-решт починаєш звикати.    

–     Що вам найбільше подобається у професії артиста?  

–    Артем: Бутерброди перед виступами на сцену.  Взагалі професія артиста – це кайф.

–    Аня: Та він виходить на сцену тільки тому, щоб бутерброди поїсти. Просто, якщо тобі подобається твоя професія, то  відчуття такі, ніби ти не працюєш, а відпочиваєш, бо це приносить тобі задоволення.  

–    Пригадуєте, коли вперше вийшли на сцену?

–    Аня: Мені тоді було 12 років і перед виступом я дуже сильно хвилювалася. Розуміла, що переді мною повний зал глядачів, перед якими я буду щось співати.  Від страху в мене буквально підкошувалися ноги. Але, коли все-таки заспівала і зал дуже добре мене сприйняв, мені це дуже сподобалося. І від тоді мене важко було вже забрати зі сцени.  

–     З роками це хвилювання ще збереглося?

–    Аня: Правильніше буде сказати –– присутній адреналін.  А він швидше допомагає в роботі, аніж заважає.

–    Артем: Просто ми ставимося до концертів не просто,  як до роботи, а до  чогось важливішого.  Це наше життя, тому зрозуміло, що хвилюємося.  

–     Хто Вам подобається з виконавців вітчизняної сцени?

–    Артем: Павло Зібров… От чесно! Серйозно,  він хороший   мужчина.

–    Артеме, ти випускник талант-шоу «Фабрика зірок».  Яким чином це відобразилося на твоїй творчості?  

–    Артем: Цей проект для мене був просто ще однією сходинкою на шляху до мрії.  На той час моєю ціллю в житті була участь у гурті «Пара нормальних», бо вже тоді моя підсвідомість знала, що  я все-таки буду її учасником.

–    «Фабрика зірок» дала тобі швидкий злет популярності. Чи важко було її підтримувати?

–    Артем: Спочатку було важко переконати фанатів,  що у гурту все добре. Але наша команда все правильно зробила. Завдяки таким пісням, як: «По вулицям Москви» та «Наречена» вдалося всіх у цьому переконати.  Також  великий плюс Ані за те, що вона свого часу  не «включила дідівщину»,  і ми знайшли спільну мову.

–    Деякий час після того, як ти був учасником «Фабрики зірок» тебе запросили вже у ролі зірки. Які були відчуття?

–    Артем: Круто! Було дуже незвично, але приємно. Після «Фабрики» для мене було головне довести всім, що я  чогось вартий.

–     Де Вам найбільше подобається виступати – у маленьких  провінційних містечках чи великих містах?

–    Аня: Ми любимо масові гулянки, куди  всі  приходять для того, щоб відриватися.  Там всі настільки гарячі, що ти просто здороваєшся, а  тебе одразу накриває  шалена хвиля віддачі! Тому найбільше подобається виступати перед публікою маленьких міст – там людям бракує свята.

–    Аня, ти знімалося оголеною  для журналу «Плейбой». Як до цього віднеслися твої рідні?

–    Аня: Класно. Коли мама побачила фотографії, то сказала, що теж так хоче. Вона взагалі до оголеного тіла ставиться дуже демократично, тим більше, якщо це красиво, а не вульгарно.

–    Ти не комплексувала під час зйомки?

–    Аня: Ні, я ж нудистка, тим більше була дуже класна команда.  Ми  всі разом придумовували деталі, ідеї. От тільки тоді дуже холодно було. Це був початок весни, а приміщення не обігрівалося, тоді як зйомки тривали цілих десять годин.

–    Хто вам шиє костюми? У Вас є один дизайнер, з яким Ви весь час співпрацюєте, чи весь час з різними?

–    Артем: Найчастіше сценічні костюми ми собі самі вибираємо, а також співпрацюємо з дуже талановитими дизайнерами Анастасією Івановою та Катериною Евтушенко.

–    На деяких фотографіях в інтернеті ви цілуєтеся. Між  вами почуття, чи це просто  піар?

–    Аня: Де? Справді? Не може такого бути!

–    Артем: Це ми просто з Анею пиріжком ділилися.

–    Аня, ти в дитинстві співала в церковному хорі?

–    Аня:  Ага, я була регентом в церковному хорі.  Взагалі дуже люблю хор – для мене це ідеальне музичне звучання.

–    Артем, ти порівняно новачок у гурті «Пара нормальних». Як ставишся до того, що тебе весь час порівнюють із попереднім солістом, Іваном Дорном?

–    Артем:  Після того, як ми випустили нову пісню, всі невдоволення в мій бік кудись зникли. І порівняння також.

Оксана Нірода, спеціально для Zaholovok.com.ua

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.