Новини

ОПОРА спостерігатиме за виборами на Закарпатті

Центральна виборча комісія надала дозвіл Громадянській мережі ОПОРА мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів, які відбудуться 28 жовтня 2012 року. У всіх 6 округах Закарпатської області також працюватимуть довготермінові спостерігачі.

У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. ОПОРА організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах.

"Спостереження буде складатися із двох частин: у виборчий період і у сам день виборів. До виборів на Закарпатті працюватиме координатор та по спостерігачу у кожному окрузі. Крім того, у день виборів будемо здійснювати спостереження на виборчих дільницях, проводитимемо і паралельний підрахунок голосів", - розповів Zaholovok.com.ua координатор кампанії спостереження за парламентськими виборами-2012 від ГО ОПОРА у Закарпатській області Святослав Бабіля.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.