ОПОРА на Закарпатті зафіксувала застілля на сільській дільниці

На одній із сільських дільниць Закарпатської області зафіксовано спробу організувати застілля; у кількох селах – видачу бюлетенів без пред’явлення паспорту, - повідомляє ОПОРА

У селі Бистриця (Мукачівський район) виник конфлікт між чинним головою сільради та головою ДВК. Голова сільради нібито обурювався позицією членів комісії – не видавати бюлетені виборцям без пред’явлення паспорту. Цю інформацію спостерігачу ОПОРИ підтвердили у Мукачівській районній виборчій комісії. Із ТВК зателефонували до села обом сторонам, конфлікт вичерпано.

У селі Видричка (Рахівський район) один з кандидатів на посаду сільського голови влаштував частування виборців у будівлі школи, в якій одночасно працює ДВК. Спостерігачі викликали міліцію, яка оформила протокол, узяла пояснення, – повідомив спостерігач ОПОРИ із місця події.

У селищі Буштино спостерігач ОПОРИ на дільниці №210481 зафіксував факт волевиявлення виборця поза межами кабінки для голосування. Також на цій дільниці один із виборців отримав бюлетень для голосування, пред'явивши копію паспорту, а не оригінал. Про обидва порушення складено акти та подано скарги.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання