ОПОРА дослідила індекс публічності Ужгородської міськради

У четвер, 15 грудня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі Громадянська мережа ОПОРА презентуватиме результати вимірювання Індексу публічності місцевих рад обласних центрів та місце у рейтингу Ужгородської міської ради.

Під час прес-конференції представники мережі ОПОРА розкажуть про те, які міські ради стали найбільш та найменш публічними цього року за підсумками проведеного моніторингу й запрезентують рейтинг муніципалітетів.

Журналістів та активістів детально буде поінформовано про стан публічності Ужгородської міської ради, зокрема – завдяки чому вдалося досягти високих показників, а у чому є недоліки.

У заході візьмуть участь:

Ярослав Гулан, координатор вимірювання Індексу публічності в Ужгороді

Олена Макара, керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради

Дослідження 2016 року охопило усі обласні центри країни (окрім Донецька, Луганська, Сімферополя), а його результати дозволили проаналізувати і порівняти публічність муніципалітетів в цілому, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу.

Нагадаємо, що Індекс публічності – це спільний проект ОПОРИ та мережі партнерів, який реалізовується уже четвертий рік поспіль й має на меті оцінити, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітетів, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, депутатів та виконавчих органів – в цей процес.

Детальніше про минулорічні дослідження можна почитати на веб-сторінці: publicityindex.org

Засідання відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою пл. Жупанатська, 15/4. Початок о 13.00

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання