Новини

Одного з чоловіків, які хотіли переплисти Тису врятували прикордонники, інший - затонув

Скрін з відео прикордонників

20-річного закарпатця витягнув днями з Тиси курсант Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. 


Як повідомили у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону у вівторок, 2 квітня, вночі, патрулюючи річкову ділянку українсько-румунського кордону, прикордонний наряд помітив невідомого чоловіка. Вимоги правоохоронців він проігнорував, натомість скочив у Тису, а вже за кілька хвилин став кликати на допомогу. Сильною течією втікача швидко відносило від берега. Щоб не втратити його з поля зору, прикордонники підняли квадрокоптер.

“На допомогу плавцю поспішив курсант прикордонного вишу, який наразі проходить стажування у відділі «Ділове» Мукачівського загону. На щастя, майбутньому офіцеру вдалося врятувати життя молодого закарпатця. Зі слів врятованого чоловіка, за незаконний перетин кордону він віддав 2500 доларів США”, - коментують у відомстві. 

Під час подальшого моніторингу річки з повітря, вже за кілька хвилин, у поле зору оператора БПЛА потрапила ще одна особа, яка перебувала у воді. На її пошуки та порятунок негайно висунулася група реагування. У воді перебував чоловік. З останніх сил, тримаючись за коріння дерева, він теж кликав на допомогу.

У Держприкордонслужбі зазначають, що військові намагалися дістати потерпілого, але той не зміг протистояти сильній течії та, розтиснувши руки, зник під водою. До місця пригоди прибули рятувальники ДСНС.

 Пошуки зниклого чоловіка досі тривають.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.