Новини

Обрано запобіжний захід одному з учасників мукачівської банди наркоторговців

Сьогодні слідчим суддею було розглянуто клопотання про обрання запобіжного заходу відносно одного з учасників мукачівської групи наркоторговців.

12 червня 2020 року підозрюваний, за попередньою домовленістю з іншими особами, прибув до АЗС в місті Мукачево, де передав громадянці України, яка була залучена до закупівлі наркотиків працівниками правоохоронних органів для викриття злочину, метамфетамін, за що наркоторговцю було запропоновано грошові кошти.

Відтак, особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, а саме у незаконному придбанні з метою збуту, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті психотропних речовин, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

За результатами розгляду клопотання відносно підозрюваного слідчим суддею було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначенням розміру застави у розмірі 3 мільйони 152 тисячі гривень.

Нагадаємо, також напередодні було затримано інших учасників даної групи осіб, яка займалась збутом наркотичних речовин та слідчим суддею було постановлено ухвали про обрання їм запобіжних заходів

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.