Новий Екстрім. Новий BMW X3 в Закарпатті

Новий Екстрім. Новий BMW X3 в Закарпатті
23 лютого офіційний дилер BMW-Ідеал М, представив публіці абсолютно новий BMW X3. Цей автомобіль з першого погляду дарує абсолютно однозначні емоції. Це потужний, стильний, молодий жеребець, приборкати якого - виклик для кожного.
Він вражає своїм атлетичним виглядом. Завдяки напівавтономному керуванню та інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive він пропонує найвищий рівень комфорту як на дорозі, так і за її межами. Яскравий дизайн BMW X3 по-новому інтерпретує впевненість і незалежність на дорозі.
Гармонійні пропорції та потужні контури складаються в солідний і представницький зовнішній вигляд, що також знаходить своє продовження і в новому ексклюзивному оформленні інтер'єру.
Знайомство з новим автомобілем пройшло в статиці, а наступного дня у динаміці. Дилерський центр представив увазі гостей два BMW Х3 . При вході в дилерський центр гостей чекала зона барбекю, модні сети від Tj, протягом дня охочі мали змогу продегуствувати  елітну алкогольну продукцію із Європи та інших країн, які представив  винний бутік Wine to Wine, що знаходится на Слов`янській Набережній.
Гості брали  участь у розіграші приємних подарунків від партнерів.
Партнери заходу:
AXA Страхування / АХА-Страхування». Лидер автострахування в Україні! 
Санаторний комплекс Derenivska Kupil / Деренівська Купіль Винний Бутік Wine to Wine / Wine to Wine
Хуст Viper Gym @gymviper / ViperGym - мережа оздоровчих фітнес-центрів 
Природна мінеральна вода "Крайна" / "Закарпатська Крайна". Вода, яку хочеться пити
Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...