У Закарпатській обласній лікарні відновили герб Ужгорода
За ініціативи керівництва медзакладу у Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Андрія Новака відреставровано герб міста Ужгорода, який розташований над входом до опікового відділення.
