Новини

НеНовини

Місця в Ужгороді, де можна попрацювати на свіжому повітрі 

Дедалі частіше можна зустріти офісних працівників, які  бажають працювати дистанційно. Дехто навіть переїжджає на заморські острови й перетворюється на такого собі дауншифтера (особливо це було актуально до повномасштабного вторгнення). Якщо ви цього не можете зробити, але все ж хочете більше часу проводити на свіжому повітрі, наша редакція підібрала для вас локації в Ужгороді, які ви з легкістю можете перетворити на офіс просто неба.

Як діти переживають війну, розказуючи свої історії через мистецтво

Чи часто ми чуємо дітей? Отак по-справжньому, щоби продертися через не завжди зрозумілі формулювання і перекласти нібито прості, часом неточні чи смішні, але такі глибокі й зболені слова на свою «дорослу» мову? Особливо зараз, в часи війни, коли у нас не завжди вистачає ресурсів, щоби почути самих себе. Особливо у відносно безпечному регіоні, де «ну все ж нормально, що тобі ще треба?»

Модні куртки на весну: легкість і харизма

Мода – не лише жіноча прерогатива. Чоловіки теж готові купувати не тільки комфортні, а й стильні речі. Зробимо короткий огляд трендів сезону: позачасова класика й модні новинки. Модні моделі:

50 справ, які треба зробити цієї весни

Нарешті весна не тільки на вулицях, а й на календарях. Кажуть, що початок нової пори року – це як понеділок, тільки в кілька разів значущіше. Тому коли, як не в перший день весни, треба вирішити, що робити протягом трьох місяців.

9 фільмів про любов, які ви могли пропустити: комедії, драми і трилер

Ми дуже любимо кіно – всіляке та різне. Інколи цілою редакцією втікаємо з роботи в кінотеатр, а потім, поміж новинами і дедлайнами, жваво обговорюємо фільми. Чекаємо прем’єри, ділимося враженнями й дивуємося, якими різними можуть бути наші вподобання.

З початку війни в Україні почали більше читати вітчизняних авторів, – дослідження

Війна зробила українську книгу значно популярнішою та суттєво збільшила попит на літературу в цілому. Окрім дитячої. Про це свідчить нове дослідження мережа книжкових магазинів «Книгарня «Є», у межах якого були проаналізовані продажі в рік до повномасштабного вторгнення, та за рік після нього.

Історична проза: реальні факти в цікавому викладі

Книголюбам, котрі втомились від вигаданих всесвітів, варто придивитись до такого жанру, як історична проза. Жанр стане позитивним відкриттям і для тих читачів, які цікавляться історією, але не згодні ознайомлюватись з «сухими» фактами. На полицях книгарень історичні книги представлені в широкому асортименті, як закордонних, так і вітчизняних авторів.

Комфортне спальне місце: основні типи матраців та особливості вибору

Для того, щоб добре висипатися та забезпечити своєму організму здоровий сон, важливо враховувати якість матраца, на якому ви відпочиваєте. Однак коли серйозно починаєш займатися вибором, то з'являється безліч питань: які види матраців існують, яка конструкція є найкращою і чи підходить модель під ваші потреби та уподобання? На всі ці питання ми постараємося дати відповідь та поділитися важливою інформацією про різновиди матраців та їх основні особливості.