НеНовини

Особливі вибори. Що ви запам'ятали про вибори депутатів до ВР? ТЕСТ

Дострокові парламентські вибори 2019, як і попередні президентські, точно увійдуть в історію, як особливі. Чому?

Що обіцяють закарпатські мажоритарники? ТЕСТ

Кожен свідомий громадянин знає, що готуючись до виборів, слід читати передвиборчі програми кандидатів. Не факт, що той, хто дає чіткі обіцянки, згодом їх виконає, але й бачити ідентичні програми, де жодним словом не згадане Закарпаття якось дивно.

Що ви знаєте про закарпатських мажоритарників? ТЕСТ

Теоретичну частину виборів ми вже пройшли! Зараз же перевіримо, як добре ви розбираєтеся у місцевих політиках та що знаєте про кандидатів у депутати від шести закарпатських округів.  

Як підготуватися до виборів і голосування. ТЕСТ

Якщо ви проходили наш перший тест про парламентські вибори, то зрозуміли, що ми зробили його легеньким, для розігріву. А от зараз вже буде трохи складніше.

Нагадуємо, на кожне з питань є тільки одна правильна відповідь.

Отож, поїхали!

Знову вибори. А що ви про них знаєте?

За три тижні нас чекає чергова політична подія. Знову треба йти на дільниці та вибирати, кому віддати свій голос. З цієї нагоди пропонуємо вам пройти невеликий цікавий тест. Перевірте, що ви знаєте про вибори 21 липня.

На кожне з питань є тільки один варіант правильної відповіді.

Отож, поїхали!

«Activity» – не тільки про туристичне спорядження

Олю та Андрія в Ужгороді знає майже вся туристична спільнота: любителі активного життя, походів у гори, мандрівок закордон та навіть екстремальних видів спорту точно не раз заходили до них у магазин з проханням допомогти зібратись в подорож чи підібрати подарунок другу чи подрузі-туристу.  Бо «Activity» – це і своєрідна виручалочка, коли терміново потрібне якісне туристичне спорядження, і відрада для душі завзятого туриста, коли дуже хочеться «вже і зараз» купити чи то новенький рюкзак, чи яскраві бахіли, чи нову круту віндстоппер-куртку.

Автострахування в Україні: все, що ви повинні знати

Чисельність автівок на українських дорогах щороку стрімко зростає. Разом з тим збільшується кількість учасників дорожнього руху та ймовірність ДТП. Транспортна пригода може статися навіть із найдосвідченішим керманичем.

Як добре ви знаєте Порошенка і Зеленського. ТЕСТ

До виборів залишилося якихось два дні, проте боротьба за прихильність українців не вщухає ні на хвилину. У хід пішов і чорний піар, і емоційні (й не завжди коректні) висловлювання, і «маленька війна» у соцмережах.

Пітер і Вальдемар дискутують про мир в Україні

Продовжуємо історію про Пітера і Вальдемара, які кандидують на пост Президента в одній із європейських країн. Відомо, що в країні війна. Що пропонують кандидати, щоб вирішити цю проблему.

Пітер і Вальдемар здали аналізи в Ужгороді

Пітер і Вальдемар кандидують на пост Президента в одній із європейських країн. Ми вирішили прожити з ними два тижні підготовки до дня голосування. І прослідкувати, як вони себе поводять в різних умовах і ситуаціях :)