НеНовини

Як обрати якісний посівний матеріал

Робота в агросекторі потребує чимало зусиль, знань та навичок – тільки так можна досягти очікуваного. І коли, здавалося б, вклав у цю роботу всю душу, результат може бути далеким від бажаного.  Кожен аграрій знає, хороший урожай залежить не тільки від природно-кліматичних факторів, але й від якості посівматеріалу. Не дарма ж кажуть: «Що посієш, те і пожнеш».

Які продукти найдовше не псуються в холодильнику: страви- «довгожителі» з повсякденного раціону

Кожного дня на смітниках опиняються тисячі кілограмів готових страв з повсякденного раціону. І все це через те, що правила їхнього зберігання в холодильнику досі залишаються секретом для багатьох людей. 

Правила зберігання готової їжі

Слово з приводу ...Я -- ПЕНСІОНЕР!

Відтепер починається нова грань мого життя, тобто я вже у нових (інших) шатах: таке життя... Їй Богу, аж не віриться, що я нарешті досяг цього поважного віку. Вірніше, до цього етапу дожив. Так описав вихід на пенсію відомий закарпатський журналіст Михайло Папіш. Свої відчуття в новій іпостасі він виклав у звичній журналістській манері.

«Потрібно бути поруч у горі»: як пережити перинатальну втрату

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації, протягом 2018 року у Закарпатській області у перинатальному віці померло 140 дітей, а у період із січня по вересень 2019 року – 105 дітей. Найбільше немовлят загинуло в Ужгороді та Ужгородському районі – 42 дитини у 2018 році та 32 дитини за 9 місяців 2019 року. Найменше перинатальних смертей в межах Закарпаття у поточному році трапилося у Свалявському, Воловецькому та Великоберезнянському районах, де зафіксували лише по одному випадку упродовж 9 місяців. У Перечинському районі області медики не зафіксували жодного випадку смерті немовлят упродовж 2019 року.

Можно ли доверять российским СМИ -- блог-опрос

Представьте, будто вы играете большую, а иногда даже решающую роль в любом конфликте любого масштаба. Более того, вы, чаще всего, являетесь зачинщиком, источником и причиной событий, которые вскоре ощутят все. Представтеэту силу и ответственность, которая возлагается на ваши плечи? Ею, как и любой другой силой, можно распорядиться как во благо, так и во вред.Такой силой в современном мире владеют медиа.Ни для кого не секрет, что жители стран бывшего СССР генетически восприимчивы к тому, что им твердит так называемая «четвертая власть». Почему бы не проверить, что изменилось спустя 28 лет независимости и 5 лет войны с Россией.

Ужгород влітку. Чи важко студенту знайти роботу на канікулах у невеликому місті?

Літо – особлива пора для студента. Звичайно, це можливість відвести подих від щоденного навчання. Але студенти, часто, люди цілеспрямовані, відповідно, стараються використати вільний час креативно і з користю. Хтось поповнює досвід та набирається вражень у подорожах, хтось присвячує час саморозвитку та спілкуванню з цікавими людьми, хтось покращує власне фінансове положення працюючи, а комусь вдається все це об’єднувати.

Ужгород як обласний центр збирає багато студентів з усього Закарпаття. Але, оскільки він не є дуже великим містом, часто буває важко знайти цікаве і корисне застосування вільному часу. Ми поспілкувалися з кількома студентами для того, щоб дізнатись, як вони виходять з цієї ситуації.

Як підготуватись до студентського життя. Поради від другокурсників

Літо вже майже закінчилось, а це означає, що для учнів та студентів почнеться новий навчальний рік. Школярам вже звична церемонія першого дзвоника. Більшість з них вже уявляє, як пройде їх наступний навчальний рік. Знову величезний портфель, купа домашньої роботи, контрольні та самостійні, – все це для них вже звично, нічого не змінюється. Студенти почнуть вивчати новий курс, і хоч кожен наступний рік додає нових сюрпризів у навчання – все ж таки, вони готові до них, це їх не здивує. Однак, як почуваються випускники, що тільки-но покинули стіни своєї школи та тільки розпочали студентське життя? Що на них чекає? А, головне, – як для них пройде перший курс в університеті?

Особливі вибори. Що ви запам'ятали про вибори депутатів до ВР? ТЕСТ

Дострокові парламентські вибори 2019, як і попередні президентські, точно увійдуть в історію, як особливі. Чому?

Що обіцяють закарпатські мажоритарники? ТЕСТ

Кожен свідомий громадянин знає, що готуючись до виборів, слід читати передвиборчі програми кандидатів. Не факт, що той, хто дає чіткі обіцянки, згодом їх виконає, але й бачити ідентичні програми, де жодним словом не згадане Закарпаття якось дивно.

Що ви знаєте про закарпатських мажоритарників? ТЕСТ

Теоретичну частину виборів ми вже пройшли! Зараз же перевіримо, як добре ви розбираєтеся у місцевих політиках та що знаєте про кандидатів у депутати від шести закарпатських округів.