Новини

НеНовини

Можливості: Symbioz шукає круті ідеї для фінансування

Український бренд Symbioz оголосив конкурс проектів на фінансування: ідею соціально корисного проекту може подати як громадська організація чи ініціативна група, так і одна людина, яка щиро прагне змін.

14 справ, які треба встигнути зробити до Нового Року

Ще трохи більше тижня  – і 2020 рік вже стане минулим. Для когось він був важким, для когось – дуже важким. І точно не залишив байдужим жодного жителя планети Земля. Двадцятий запам’ятається точно усім, бо такого всесвітнього авралу давненько не було і, сподіваємось, скоро не повториться. Але, здається, 2021-у доведеться дуже добре попрацювати, аби реально здивувати землян. І, бажано, позитивом.

Зустрічаймо 2021 на підборах. Які ботильйони в моді?

Короткі напівчобітки захищають ніжки від сльоти і підходять всім, незалежно від комплекції і віку. Стильні шкіряні ботильйони на FavoriteShoes знадобляться в мороз, дощ і навіть влітку. На які модні деталі варто звернути увагу в новій колекції популярного інтернет-магазину брендового взуття?

14 справ, які треба встигнути зробити в останній місяць осені

Листопад, що б не говорили про дощі, похолодання і карантин, прекрасний: жовто-багряні барви навколо додають йому особливої магії. Перехожі все більше кутаються в теплі шарфи, дерева ще активніше віддають тротуарам частинки своєї кольорової одежини, вранішні легкі  тумани малюють неймовірні пейзажі, вся природа потрохи налаштовується на зимній сон. Поки за вікном така неймовірна краса, ми в редакції, споглядаючи осінні барви на Жупанатській, склали наш традиційний осінній список справ.

У Перу для одного туриста відкрили Мачу-Пікчу

Турист із Японії Джессі Такаяма чекав на можливість відвідати це туристичне місце ще з березня, але через карантин пам'ятку закрили, – повідомляє  ВВС.

Які квіти і якого кольору дарувати дівчині?

Ми даруємо квіти жінкам набагато частіше, ніж будь-якому іншому адресату. Але і до цієї справи потрібно підходити відповідально, а саме, - обов’язково враховувати мову квітів.

Здоров’я залежить від моралі

Психологи давно дійшли висновку, що здоров’я залежить від внутрішнього стану. Тоді як позитивне мислення може поліпшити фізичний стан, негативні думки сприяють розвитку всіляких хвороб. Тож змінюючи світогляд, можна впливати й на свій організм.

Доктор Хаус - вдихніть в техніку друге життя

Інтернет-магазин запасних частин до побутової техніки «Доктор Хаус» вже не один рік допомагає майстрам Києва та інших міст України реанімувати цифрову та побутову техніку від провідних світових виробників.

Відпочинок в Карпатах влітку: оренда будиночків в підніжжі вічнозелених вершин гір

Приватний будиночок або котедж з екологічних матеріалів далеко від цивілізації, але в самому серці Гуцульщини, є ідеальним рішенням для відпочинку в Карпатах влітку з дітьми або друзями.

Огляд кухонного комбайна Bosch MUM 4855

Величезну кількість кухонної техніки можна замінити одним лише кухонним комбайном. В такому багатофункціональному девайсі поєднуються можливості м'ясорубки, блендера, соковижималки та інших приладів.