НеНовини

«Activity» – не тільки про туристичне спорядження

Олю та Андрія в Ужгороді знає майже вся туристична спільнота: любителі активного життя, походів у гори, мандрівок закордон та навіть екстремальних видів спорту точно не раз заходили до них у магазин з проханням допомогти зібратись в подорож чи підібрати подарунок другу чи подрузі-туристу.  Бо «Activity» – це і своєрідна виручалочка, коли терміново потрібне якісне туристичне спорядження, і відрада для душі завзятого туриста, коли дуже хочеться «вже і зараз» купити чи то новенький рюкзак, чи яскраві бахіли, чи нову круту віндстоппер-куртку.

Автострахування в Україні: все, що ви повинні знати

Чисельність автівок на українських дорогах щороку стрімко зростає. Разом з тим збільшується кількість учасників дорожнього руху та ймовірність ДТП. Транспортна пригода може статися навіть із найдосвідченішим керманичем.

Як добре ви знаєте Порошенка і Зеленського. ТЕСТ

До виборів залишилося якихось два дні, проте боротьба за прихильність українців не вщухає ні на хвилину. У хід пішов і чорний піар, і емоційні (й не завжди коректні) висловлювання, і «маленька війна» у соцмережах.

Пітер і Вальдемар дискутують про мир в Україні

Продовжуємо історію про Пітера і Вальдемара, які кандидують на пост Президента в одній із європейських країн. Відомо, що в країні війна. Що пропонують кандидати, щоб вирішити цю проблему.

Пітер і Вальдемар здали аналізи в Ужгороді

Пітер і Вальдемар кандидують на пост Президента в одній із європейських країн. Ми вирішили прожити з ними два тижні підготовки до дня голосування. І прослідкувати, як вони себе поводять в різних умовах і ситуаціях :)

Політична поезія. Як школярка писала вірші про Ющенка, Януковича і Шуфрича

Нещодавно Zaholovok.com.ua писав про те, як ужгородський школяр виліпив з пластиліну українських політиків, які змагаються у Президентських виборчих перегонах -2019. На фоні цієї теми наша колега Ярина Денисюк згадала, як сама школяркою зацікавилася політикою і стала писати вірші на політичну тематику. Вона вирішила розповісти детальніше, як це було, та навіть поділитися тими самими віршами, які вже багато років ніхто не чув і не бачив.

Що потрібно знати, щоб отримати кредит у ломбарді під заставу золота? Правила займу

Золото завжди було головним мірилом багатства. Злитки цього коштовного металлу цінувалися щ езадовго до того, як з'явилося сааме поняття грошей.

Чи виживеш ти взимку у горах? ТЕСТ

Без перебільшення зимовий сезон 2018-2019 років запам'ятається місцевим рятувальникам, як найспекотніший, якщо можна так висловитися, за останні роки. Здається, такої кількості померлих чи, у кращому випадку, загублених туристів ми не мали дуже давно. Принаймні не на пам'яті редакції. 

Що ви знаєте про палачінти? ТЕСТ

Цими вихідними в Ужгороді пройде ювілейний 10-й Фестиваль "Ужгородська Палачінта 2019". Це гастрономічний фестиваль з різноманітною культурною та розважальною програмою, що поєднує українські та закарпатські традиції та сучасні тенденції. Але головною його принадою є млинці! 

Модні тенденції макіяжу-2019: нюд та контраст

Модні тенденції цьогорічного сезону дві: ніжний нюдовий (максимально наближений до природного) макіяж та контрастний мейк-ап (смокі-айс, графічні стрілки, соковиті губи).