НеНовини

Можно ли доверять российским СМИ -- блог-опрос

Представьте, будто вы играете большую, а иногда даже решающую роль в любом конфликте любого масштаба. Более того, вы, чаще всего, являетесь зачинщиком, источником и причиной событий, которые вскоре ощутят все. Представтеэту силу и ответственность, которая возлагается на ваши плечи? Ею, как и любой другой силой, можно распорядиться как во благо, так и во вред.Такой силой в современном мире владеют медиа.Ни для кого не секрет, что жители стран бывшего СССР генетически восприимчивы к тому, что им твердит так называемая «четвертая власть». Почему бы не проверить, что изменилось спустя 28 лет независимости и 5 лет войны с Россией.

Ужгород влітку. Чи важко студенту знайти роботу на канікулах у невеликому місті?

Літо – особлива пора для студента. Звичайно, це можливість відвести подих від щоденного навчання. Але студенти, часто, люди цілеспрямовані, відповідно, стараються використати вільний час креативно і з користю. Хтось поповнює досвід та набирається вражень у подорожах, хтось присвячує час саморозвитку та спілкуванню з цікавими людьми, хтось покращує власне фінансове положення працюючи, а комусь вдається все це об’єднувати.

Ужгород як обласний центр збирає багато студентів з усього Закарпаття. Але, оскільки він не є дуже великим містом, часто буває важко знайти цікаве і корисне застосування вільному часу. Ми поспілкувалися з кількома студентами для того, щоб дізнатись, як вони виходять з цієї ситуації.

Як підготуватись до студентського життя. Поради від другокурсників

Літо вже майже закінчилось, а це означає, що для учнів та студентів почнеться новий навчальний рік. Школярам вже звична церемонія першого дзвоника. Більшість з них вже уявляє, як пройде їх наступний навчальний рік. Знову величезний портфель, купа домашньої роботи, контрольні та самостійні, – все це для них вже звично, нічого не змінюється. Студенти почнуть вивчати новий курс, і хоч кожен наступний рік додає нових сюрпризів у навчання – все ж таки, вони готові до них, це їх не здивує. Однак, як почуваються випускники, що тільки-но покинули стіни своєї школи та тільки розпочали студентське життя? Що на них чекає? А, головне, – як для них пройде перший курс в університеті?

Особливі вибори. Що ви запам'ятали про вибори депутатів до ВР? ТЕСТ

Дострокові парламентські вибори 2019, як і попередні президентські, точно увійдуть в історію, як особливі. Чому?

Що обіцяють закарпатські мажоритарники? ТЕСТ

Кожен свідомий громадянин знає, що готуючись до виборів, слід читати передвиборчі програми кандидатів. Не факт, що той, хто дає чіткі обіцянки, згодом їх виконає, але й бачити ідентичні програми, де жодним словом не згадане Закарпаття якось дивно.

Що ви знаєте про закарпатських мажоритарників? ТЕСТ

Теоретичну частину виборів ми вже пройшли! Зараз же перевіримо, як добре ви розбираєтеся у місцевих політиках та що знаєте про кандидатів у депутати від шести закарпатських округів.  

Як підготуватися до виборів і голосування. ТЕСТ

Якщо ви проходили наш перший тест про парламентські вибори, то зрозуміли, що ми зробили його легеньким, для розігріву. А от зараз вже буде трохи складніше.

Нагадуємо, на кожне з питань є тільки одна правильна відповідь.

Отож, поїхали!

Знову вибори. А що ви про них знаєте?

За три тижні нас чекає чергова політична подія. Знову треба йти на дільниці та вибирати, кому віддати свій голос. З цієї нагоди пропонуємо вам пройти невеликий цікавий тест. Перевірте, що ви знаєте про вибори 21 липня.

На кожне з питань є тільки один варіант правильної відповіді.

Отож, поїхали!

«Activity» – не тільки про туристичне спорядження

Олю та Андрія в Ужгороді знає майже вся туристична спільнота: любителі активного життя, походів у гори, мандрівок закордон та навіть екстремальних видів спорту точно не раз заходили до них у магазин з проханням допомогти зібратись в подорож чи підібрати подарунок другу чи подрузі-туристу.  Бо «Activity» – це і своєрідна виручалочка, коли терміново потрібне якісне туристичне спорядження, і відрада для душі завзятого туриста, коли дуже хочеться «вже і зараз» купити чи то новенький рюкзак, чи яскраві бахіли, чи нову круту віндстоппер-куртку.

Автострахування в Україні: все, що ви повинні знати

Чисельність автівок на українських дорогах щороку стрімко зростає. Разом з тим збільшується кількість учасників дорожнього руху та ймовірність ДТП. Транспортна пригода може статися навіть із найдосвідченішим керманичем.