Новини

НеНовини

Переваги беззернового корму для собак: що потрібно знати?

У світі харчування домашніх тварин беззерновий корм набуває все більшої популярності. Цей вид корму, що не містить пшениці, кукурудзи, рису, ячменю або інших зернових, вважається більш натуральним і здоровим варіантом для собак.

Чистила автомат, поки відпочивав після боїв, - нацгвардієць про підтримку коханої та медаль «За відвагу»

Старший солдат Національної гвардії України Ярослав Травинський з перших днів повномасштабного російського вторгнення відбивав атаки ворога. До лав Нацгвардії житель Краматорська став за декілька років до початку неприкритої агресії росіян і проходив службу у Слов’янську. За плечима цього мужнього воїна битви на різних ділянках Донецької і Луганської областей: Зарічне, Майорськ, Кремінна, Серебрянське лісництво. Саме там і отримав поранення, а наразі лікується на Закарпатті.

Хрест на місці, де живцем спалювали людей, поставили у гірському селі

Новини про такі місця, які, подекуди, були біля кожного другого села в карпатському регіоні, розповів археолог, голова Археологічної комісії у Науковому товаристві імені Шевченка в Європі Микола Бандрівський. Доктор історичних наук проілюстрував свою розповідь світлиною, пише DailyLviv.com.

На цій світлині - поминальний хрест, який спорудили мешканці села Нагуєвичі, що біля Дрогобича на Львівщині. Він нагадує про спалених живцем на цьому місці односельців. 

У ботанічному саду УжНУ росте незвичний цитрус (Фото) 

В Ужгороді у ботанічному саду росте тернистий лимон. Він унікальний тим, що серед представників родини цитрусових, єдиний на зиму скидає листя. 


В установі повідомляють, що зазвичай відвідувачам хочеться спробувати, який на смак  тернистий лимон, або ж як його ще називають понцирус трилистий. Але працівники ботсаду не радять цього  робити. Вабливий і запашний на зовні,  плід насправді дуже гіркий і напханий кісточками. В одному фрукті їх може бути аж 40 штук.

Які краще купити сережки?

Це питання риторичне. Бо правильна на нього відповідь – які подобаються конкретному покупцю. Інша справа, що ювелірні мануфактури пропонують величезний асортимент і кожна колекція варта уваги.

золоті сережки

Ремонт електродвигунів - Діагностика, профілактика поломок

Рекомендації щодо ремонту та профілактики поломок електродвигунів. Як оптимізувати витрати на їх обслуговування та ремонт

 

Ремонт електродвигунів 

 

L-Тироксин: особливості застосування у жінок

Препарат L-Тироксин належить до групи гормонів щитоподібної залози. Діюча речовина левотироксин здатна впливати на процеси обміну речовин. 

 

Особливості вибору кухонних стільців

Одні з нас ледве мають час на обід, інші полюбляють їсти в комфорті, але всіх об’єднує одна особливість: усім потрібна кухня з відповідними меблями. Один із головних факторів комфорту – стільці для кухні.

Що робити при укусі комах. Поради медиків «швидкої»

Загалом для здорової людини укус комахи безпечний, але для алергіків та астматиків отрута комах може призвести до важких наслідків. Найбільш небезпечні укуси у голову, шию, грудну клітку, живіт. Це може призвести до набряку дихальних шляхів і смерті від задухи.