Нардепи від Закарпаття за місяць подали 10 запитів

Протягом місяця депутати-мажоритарники від Закарпатської області подали 10 запитів. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Роберт Горват протягом лютого подав 8 запитів – п’ять індивідуальних та три колективні. Нардеп цікавився у членів уряду процесом добровільного об’єднання громад, документами щодо мінеральної води як продукту харчування, а також забезпеченням матеріалами для лікування методом діалізу в лікарнях Закарпаття.

Адресував мажоритарник ужгородського округу запити і Національному антикорупційному бюро України та Генеральній прокуратурі.

Із 10-ма колегами нардеп у двох запитах інформував голову НАБУ та генпрокурора про порушення законодавства на державному підприємстві «Адміністрація морських портів України» (Одеська філія).

До Генпрокуратури нардеп разом з 9-ма колегами також поскаржилися на ситуацію на цьому ж підприємстві, а саме – попросили генпрокурора  взяти на особистий контроль розслідування наслідків аварії, що там сталася. При цьому депутати інформують і про корупційні діяння, які, у тому числі, могли призвести до аварії на об’єкті.

Разом із 300 колегами нардеп Горват подав колективний запит до Генпрокуратури щодо тривалого розслідування загибелі діячів В’ячеслава Чорновола та Євгена Павлова.

А ще в індивідуальному запиті Роберт Горват просив від Генеральної прокуратури статистичну інформацію про кримінальні правопорушення, скоєні на расовому, національному чи релігійному ґрунті.

Проектів законів чи постанов парламенту Роберт Горват у лютому не реєстрував.

Василь Петьовка у лютому подав два запити. У Прем’єр-міністра нардеп просив додаткові кошти – 180 тисяч – на оплату комунальних послуг Закарпатському машинобудівному технікуму, що знаходиться у селищі Дубове Тячівського району. В іншому запиті нардеп разом із трьома колегами просить розібратися із ситуацією щодо розміру мінімальної зарплати мешканцям гірських районів. На думку нардепів, вона має бути, зважаючи на раніше прийняті закони, більшою на 25% відсотків від всім відомого окладу в 3 200 гривень. Слід зауважити, що округ, де обраний нардеп, також має статус гірського району.

Також нардеп став співавтором подання законопроекту на тему колективної власності на землю та удосконалення правил користування землею. Мова йде про сільськогосподарські угіддя. Як говориться в пояснювальній записці, нардепи, серед іншого, пропонують визнати комунальною власністю територіальних громад землі колективної власності сільськогосподарських підприємств, які ліквідовані, надати можливість загальним зборам членів колективних сільськогосподарських підприємств до 2020 року перерозподілити між собою (допаювати) залишок сільськогосподарських угідь та передати землі несільськогосподарського призначення до комунальної власності.

Народні депутати Віктор Балога, Михайло Ланьо, Павло Балога та Іван Балога у лютому проектів законів не реєстрували, запитів не подавали.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...