На Закарпатті знову затримали авто, напаковані сигаретами

На Закарпатті знову затримали авто, напаковані сигаретами

Через пункти пропуску «Тиса», «Лужанка» та «Ужгород» водії знову намагалися незаконно провести сигарети.

У автомобілі «MITSUBISHI CARISMA» із словацькою реєстрацією, на якому на пункт пропуску «Тиса» заїхав громадянин України, під час поглибленого огляду транспортного засобу працівники митниці виявили приховані тютюнові вироби. Серед виявленого: сигарети вітчизняного виробництва, з акцизними марками України, торгівельної марки «BOND» «BLUE №6», загальною кількістю 79 пачок; сигарети з фільтром, вітчизняного виробництва, з акцизними марками України, торгівельної марки «ROTHMANS» «DEMI CLICK», загальною кількістю 159 пачок. Тютюнові вироби були приховані в спеціально обладнаному тайнику, що розміщувався в панелі приладів.

Що стосується громадянина Угорщини, який перетнути кордон вирішив на митному посту «Лужанка» автомобілем «OPEL VECTRA B CARAVAN 2.0», із угорською реєстрацією, то в ході поглибленого огляду його транспортного засобу митники виявили 91 пачку прихованих  цигарок вітчизняного виробництва, з акцизними марками України, торговельної марки «BOND STREET BLUE №6». Тютюнові вироби приховувались в конструктивній порожнині під декоративною обшивкою автомобіля, який знаходився в задніх дверях (багажнику) автомобіля.

Інший українець, який заїхав в зону митного контролю митного посту «Ужгород» пасажирським мікроавтобусом «OPEL VIVARO», із вітчизняною реєстрацією, приховав тютюнові вироби у запасному колесі. Цигарки виявлено в результаті здійснення поглибленого митного огляду, із застосуванням рентгенустановки «RAPISKAN». Серед виявлених цигарок 100 пачок «MARLBORO» вітчизняного виробництва, із акцизною маркою України.

Щодо всіх трьох громадян складено протоколи про порушення митних правил, цигарки загальною вартістю 4482 грн, автомобіль «OPEL VECTRA B CARAVAN 2.0» та «MITSUBISHI CARISMA» загальною вартістю 33 539 грн, а також запасне колесо вартістю 500 грн, – вилучено, - повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...