На Закарпатті затримали 4 нелегалів з Туреччини

Вчора ввечері на ділянці відділу «Ужгород» Чопського загону поблизу україно-словацького рубежу прикордонники затримали 4 осіб. Про появу невідомих в прикордонній зоні охоронцям кордону повідомили місцеві мешканці. З метою недопущення порушення на місце виїхала група реагування.

Чотирьох мігрантів прикордонники знайшли, коли ті вже намагались перелізти загороджувальний паркан, в150 метрахвід лінії державного кордону. Порушниками виявилася сім`я з чотирьох громадянян Туреччини. Для з’ясування обставин перебування у прикордонні їх запросили проїхати на відділ прикордонної служби «Ужгород». Там мігрантам надали необхідну допомогу.  Під час розмови громадяни Туреччини повідомили, що перебувають в Україні на законних підставах та мають відповідні документи. А от кордон, в обхід пунктів пропуску, вирішили перейти, щоб потрапити до Німеччини.       

На затриманих прикордонники склали протокол про адміністративну відповідальність і відпустили до рішення суду. Яка доля чекає на сім`ю з Туреччини – вирішить суд, – повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання