На Закарпатті зафіксовано 180 пожеж в екосистемах

На Закарпатті зафіксовано 180 пожеж в екосистемах

Впродовж минулого року в Закарпатті виникла 431 пожежа в природних  екосистемах, з яких шість - безпосередньо у лісових масивах. На жаль, в 2015 році таких випадків зареєстровано  вже 180.

У березні 2012 року мешканці села Великі Лази саме через спалювання сміття поплатилися більше ніж100 гавиноградників. Щось подібне мало місце й у поточному році. Так, 17 березня, у с. Бобовище Мукачівського району через безконтрольне спалювання вогонь знищив суху траву та захаращені виноградники на площі4 га.

Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. У населених пунктах таке «господарювання» теж ні до чого доброго не призводить: спалення сухої трави, листя чи бадилля на присадибних ділянках переростає у неконтрольоване горіння, часто загрожує знищенням будівель і споруд житлового сектору. Погіршення видимості на автодорогах через дим від таких багать може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.

Управління ДСНС України у Закарпатській області вкотре нагадує громадянам, що спалювання сухої рослинності може призвести до знищення матеріальних цінностей, травмування чи загибелі людей, а також до забруднення навколишнього середовища. Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання