Новини

На Закарпатті визначать ТОП-5 проблемних питань функціонування малого та середнього бізнесу

Ужгородський прес-клуб за підтримки  Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) розпочав на Закарпатті адвокасі-кампанію, мета якої - визначити ТОП-5 проблемних питань функціонування малого та середнього бізнесу на Закарпатті. Відтак, проаналізувавши отримані результати, визначити пріоритети для розвитку бізнесу на місцях та представити їх громаді, місцевій владі та кандидатам на місцевих виборах.

 Якщо ваше підприємство належить саме до цієї категорії (малий та середній бізнес), запрошуємо приєднатися до адвокасі-кампанії та взяти участь в он-лайн опитуванні за посиланням https://forms.gle/pwdd8d1vRKH2q45m9

а також надсилати свої пропозиції на адресу Ужгородського прес-клубу:  uzhgorod@cure.org.ua  

Ви можете допомогти запустити справді ефективні реформи, які сприятимуть розвитку місцевого підприємництва, а відтак – і громади!

 «Адвокасі-кампанія впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ). Окремі думки, висловлені в публікаціях (під час заходу), відображають особисту позицію авторів і можуть не збігатися з поглядами Уряду США та Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ)»

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.