На Закарпатті в лікарні двоє осіб через коронавірус, ще 19 лікуються вдома

У Закарпатській обласній інфекційній лікарні перебуває дві особи, які потрапили в заклад з підозрою на коронавірус. Одна з них - мукачівка, в якої лабораторно підтверджено COVID-19, інший-- строковик-прикордонник, результати якого ще очікують з Києва. Про це сьогодні на брифінгу повідомила Єлизавета Біров, директор Департаменту хорони здоров’я Закарпатської ОДА.

У двох шпиталізованих стан здоров’я задовільний. За інформацією Єлизавети Біров, прикордонник перебуває в лікарні через те, що він проживає не вдома, а в казармі.

19 з числа контактних осіб мукачівки очікують на підтвердження діагнозу у лабораторії в Києві.

«19 випадків, які визначені позитивними в обласному лабораторному центрі, відправлені в Київ, - пояснила Єлизавета Біров. – З цих осіб у трьох були симптоми гострої респіраторно-вірусної хвороби у легкій формі»,

За словами Єлизавети Біров, всі 19 осіб перебувають вдома, підстав для їхньої госпіталізації немає. Згідно з розпорядженнями МОЗ, госпіталізація хворих здійснюється тільки тих, які є важкими та потребують кисневої підтримки. А також тих хворих з середньої важкості перебігу хвороби при умові, що вони мають супутні захворювання і поважний вік.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання