На Закарпатті у ДТП потрапив автобус із туристами, 7 людей у лікарні

Вчора ввечері, 25 квітня, на території Воловецького району у ДТП потрапив автобус із туристами. За інформацією патрульної поліції, водій автобуса наїхав на будівельний майданчик мосту.

«За попередньою інформацією, в транспортному засобі знаходилось 36 осіб. Внаслідок ДТП 7 осіб госпіталізовано до Воловецької центральної лікарні», – йдеться у повідомленні патрульної поліції.  

Loading...
Зображення користувача Гість.

Назва туристичної фірми-"Акорд Тур". В тій аварії постраждали мої батьки,автобус був несправний з самого початку, брудний, крісла не розкладалися! його обіцяли поміняти,так цього і не зробили. Водій- 66 річний чоловік,при чому він був ОДИН!!!! Один у такому дальньому маршруті тоді,коли в таких турах водіїв має бути два,вони мають змінювати один одного для відпочинку.Звичайно,що цей літній чоловік стомився і не впорався з кермуванням, до того ж,він з гори вимкнув передачу,що категорично не можна робити. Зараз постраждалі лікуються і оговтуються від того,що сталося. У моїх батьків переломи ребер,тріщини в носі та щелепі,численіі забої, а у інших людей переломи хребтів і ці люди більше ніколи не зможуть стати на ноги! А ця турфірма зараз відмовляється повертати кошти за путівку, ніякої моральної компенсації,звичайно,теж не збираються платити, гроші за лікування батькам треба забирати самостійно у страховій компанії,зібравши чеки за ліки. І ,УВАГА,страхова в цій "конторі " була загальна на всіх туристів 106 тис грн,тобто , грубо кажучи ,по 3 тис грн. Менеджери турфірми позвонили до лікаря,де лежали потерпілі,і "домовилися " з ним,щоб він всіх виписав лікуватися на місця проживання,і він це зробив,хоч перші його слова були,що всі ці люди ще тиждень нетранспортабельні! Закликаю всіх, НІКОЛИ НЕ ЗВ'ЯЗУЙТЕСЯ З ТУРФВРМОЮ "АКОРД ТУР"! ШАХРАЇ І ЗДИРНИКИ, І ЦЕ НЕ ЄДИНА ТРАГЕДІЯ В ЦІЙ ФІРМІ.ТРЕБА ДОБИВАТИСЯ,ЩОБ ЇХ ЗАКРИЛИ ЯКОМОГА ШВИДШЕ,БО ДУЖЕ БАГАТО ЛЮДЕЙ ЧЕРЕЗ НИХ ПОСТРАЖДАЛО!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання