Новини

На Закарпатті суд оштрафував жінку та її дядька за голосові повідомлення з матюками

У Сваляві суд зобов’язав двох місцевих мешканців заплатити по 170 грн штрафу за відправку голосових повідомлень з матюками. Як повідомляє ZAXID.NET, мешканка Сваляви надіслала голосове повідомлення з нецензурною лайкою своєму дядьку у Facebook, чоловік відповів племінниці тим самим. У результаті обоє отримали штраф, крім того, порушники мають відшкодувати по майже 500 грн судового збору.


Як зазначається у постанові Свалявського районного суду, інцидент стався у серпні 2022 року. Мешканка Сваляви Донна Смолкович відправила своєму дядькові Василю голосове повідомлення у месенджер на Facebook з матюками.

У суді голосове повідомлення Донни Смолкович розцінили як психологічне насильство. «30 серпня 2022 року близько 08:50 годин громадянка через мережу Facebook надіслала голосове повідомлення своєму дядькові, в якому висловлювалася в його адресу нецензурними словами, чим саме вчинила насильство в сім`ї психологічного характеру», – йдеться у рішенні суду.

Як свідчать дані судового реєстру, штраф за спілкування з нецензурною лайкою отримав і дядько обвинуваченої, який у відповідь на голосове повідомлення племінниці відповів так само: ввечері того ж дня Василь Смолкович надіслав родичці голосове повідомлення, в якому висловлювався в її адресу нецензурними словами. Такі дії суд також розцінив як домашнє психологічне насильство. Справи учасників конфлікту суд розглядав окремо, проте виніс обом однакове покарання.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.