Днями в Україні стартував конкурс дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни», покликаний виховувати культуру сумлінного платника податків, зборів та платежів у школярів та ознайомити їх з професією фахівця податкової та митної справи.
«Конкурс спрямований на формування економічної грамотності та культури у школярів, а також – вивчення та розуміння ними ролі, значення та місця податків, зборів і платежів у житті держави і суспільства», – зазначають у Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області.
Наразі проходить перший етап, який відбувається на районному рівні і проводять його державні податкові інспекції Головного управління Міндоходів у Закарпатській області. Участь приймають дві категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів: 9-11 та 12-15 років. Прийом робіт триватиме до квітня 2014 року.
Напрями робіт, які приймаються від учасників, – художні твори, комп’ютерна графіка (анімація) та літературні твори.
Другий етап конкурсу відбудеться у травні й проходитиме на регіональному рівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, стануть лауреатами Всеукраїнського рівня.
Переможці регіональних відбіркових турів візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців, що відбуватиметься протягом червня-серпня цього року, - повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.