Новини

На Закарпатті рятувальники шукають тіла трьох утоплеників

Протягом неділі, 5 липня, до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло одразу три повідомлення про ймовірне утоплення громадян. На їхні пошуки було направлено водолазно-рятувальне відділення із м. Хуст.

Перший випадок трапився поблизу с. Веряця Виноградівського району. О 18:20 із міліції поступив сигнал про те, що під час плавання у річці Тиса біля залізничного мосту потонув 15-річний місцевий мешканець.

Одразу після цього, о 18:30, до служби порятунку надійшло повідомлення про утоплення 16-річного мешканця с. Тросник Виноградівського району. За попередніми даними, хлопець затонув у річці Тиса поблизу с. Фанчиково.

І ще один факт імовірного утоплення зафіксували у с. Холмовець, також Виноградівського району. Згідно з повідомленням, яке надійшло о 21:10, 26-річний місцевий мешканець потонув під час купання в озері.

Станом на 6 липня на території Закарпатської області під час відпочинку на воді померли 18 людей. При цьому за аналогічний період минулого року було зафіксовано 16 подібних випадків. Усього ж протягом 2014-го на водних об’єктах краю загинуло 26 громадян, – повідомляє Управління ДСНС у Закарпатській області. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.