На Закарпатті пропонують дослідити біографію загиблих у Першій світовій війні

Про це йшлося сьогодні, 5 грудня, під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, національних меншин та інформаційної політики, Закарпатської обласної ради.

На засідання обговорили Програму діяльності Закарпатського регіонального відділення Пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України», редакційно-видавничої групи обласної книги «Реабілітовані історією» і редколегії з підготовки та випуску «Зводу пам’яток історії та культури Закарпатської області» на 2019 рік.

Голова комісії Ільдіко Орос, зокрема, зазначила, що через наближення 100-річчя закінчення Першої світової війни, доцільно було б такі роботи провести із вивчення біографії загиблих у ті часи. Її підтримала член комісії, депутат облради Наталія Костелеба-Веремчук, додавши, що нещодавно на базі Великоком’ятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбулася  науково-практична конференція «Перша світова війна. Погляд крізь століття», на якій було оприлюднено чимало фактів згаданої події, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської обласної ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання